FC w Rasnovie: Dla kogo dodatkowe miejsca na PK? (listy startowe)

 • 2016-10-02 03:05

Przed nami ostatnie zawody na igelicie w ramach trwającej edycji FIS Cup 2016/2017. Na skoczni w rumuńskim Rasnovie (HS100) zaprezentują się zarówno panowie, jak i panie. Początek zawodów o godzinie 9:30 czasu polskiego.

Niedzielna rywalizacja w Rasnovie będzie stała pod znakiem walki o limity na pierwszy okres startów w zimowym Pucharze Kontynentalnym 2016/2017. Obecnie w klasyfikacji 2. periodu sezonu FIS Cup na trzech czołowych miejscach znajdują się Aljaz Osterc, Stefan Huber i Paweł Wąsek, a to oznacza, że najbliżej poszerzenia limitu na pierwsze zimowe zawody "II ligi" są reprezentacje Słowenii, Austrii i Polski. Ostatniego słowa nie powiedzieli jednak jeszcze Niemcy - czwarty Felix Hoffmann i piąty Julian Hahn będą walczyli o dodatkowe miejsce dla swojej drużyny. Walka zapowiada się zatem imponująco.

Podobnie jak w sobotę, na liście startowej mamy 17 zawodniczek i 65 zawodników z szesnastu państw, w tym siedmiu Polaków - Łukasz Bukowski (nr 48), Dawid Jarząbek (nr 52), Tomasz Pilch (nr 55), Krzysztof Leja (nr 56), Bartosz Czyż (nr 57), Dominik Kastelik (nr 62) i drugi zawodnik sobotniego konkursu - Paweł Wąsek (nr 63).

Niedzielne zawody powinny przebiegać bez większych problemów. Meteorolodzy przewidują południowo-zachodni wiatr o średniej prędkości 1 m/s. Temperatura powietrza będzie oscylować w granicach 16-19°C.

Letni rekord skoczni należy od 2014 roku do Bułgara Władimira Zografskiego i wynosi 100,5 m.

PROGRAM ZAWODÓW

Niedziela, 02.10.2016:
8:00 - Seria próbna kobiet i mężczyzn
9:30 - Pierwsza seria konkursowa kobiet i mężczyzn

Lista startowa konkursu FC Pań w Rasnovie (HS100); 02.10.2016
NrZawodniczkaKraj
1 BERZINA Liga LAT
2 VOROS Virag HUN
3 HANKOVA Natalia SVK
4 PYLYPCZUK Tetiana UKR
5 HERASYMIUK Witalina UKR
6 SKELE Sarlote LAT
7 ACHMETWALIJEWA Dajana KAZ
8 STANKEVICA Elizabete LAT
9 STEFANUTA Bianca Elena ROU
10 ROMANIUK Lilija UKR
11 SIDLOVA Viktoria SVK
12 DRONIAK Chrystyna UKR
13 CHINDRIS Maria Daria ROU
14 MAIR Sophie AUT
15 BARANCEWA Aleksandra RUS
16 TRAMBITAS Andreea Diana ROU
17 HARALAMBIE Daniela ROU

Lista startowa konkursu FC w Rasnovie (HS100); 02.10.2016
NrZawodnikKraj
1 ALTER Markkus EST
2 SIMITCZIJSKI Krasimir BUL
3 FELDOREANU Andrei ROU
4 MECHONOSZIN Iwan RUS
5 SLUKA Mikulas CZE
6 SYKCZIN Nikita RUS
7 SUPOLA Robert CZE
8 SPULBER Mihnea Alexandru ROU
9 NEZHBORTS Kristaps LAT
10 ROMBACH Sebastian GER
11 ADILOW Akram KAZ
12 MITROFAN Nicolae Sorin ROU
13 HOLUB Benedikt CZE
14 NOGIN Roman KAZ
15 VIDIC Matija SLO
16 CIRULIS Martins LAT
17 CHRISTOW Wiktor BUL
18 GUNGEN Muhammed Munir TUR
19 FEROIU Florin ROU
20 KARPIENKO Nikołaj KAZ
21 MOLNAR Florian HUN
22 KRATOW Ilja KAZ
23 ARDELEAN Paul Gabriel ROU
24 ŻYRIANOW Siergiej KAZ
25 UTIEW Artem RUS
26 CACINA Daniel Andrei ROU
27 MAZURCZUK Dmytro UKR
28 SELCER Radek CZE
29 KOROLEW Aleksiej KAZ
30 PAPPEL Taavi EST
31 PASICZNYK Wiktor UKR
32 BEDIR Muhammed Ali TUR
33 LEJSEK Frantisek CZE
34 RUUKEL Kenno EST
35 WASKUL Andrij UKR
36 STEMBERGER Matija SLO
37 MARCZUKOW Aleksandr RUS
38 PACURAR Radu Mihai ROU
39 ROGELJ Urban SLO
40 JUDIN Artem RUS
41 FARKAS Hunor ROU
42 BASKAKOW Ilja RUS
43 BLEGA Stefan Valentin ROU
44 LASOTA Damian CZE
45 HEIKKINEN Kalle FIN
46 AIGRO Artti EST
47 MARUSIAK Jewhen UKR
48 BUKOWSKI Łukasz POL
49 KAVILO Henri FIN
50 PASICZNYK Stepan UKR
51 KALINICZENKO Witalij UKR
52 JARZĄBEK Dawid POL
53 CAPUDER Martin SLO
54 TAKEHANA Kenta JPN
55 PILCH Tomasz POL
56 LEJA Krzysztof POL
57 CZYŻ Bartosz POL
58 MODIC Andraz SLO
59 HEINRICH Tim GER
60 WAGNER Lukas GER
61 HAHN Julian GER
62 KASTELIK Dominik POL
63 WĄSEK Paweł POL
64 HOFFMANN Felix GER
65 HUBER Stefan AUT

Adam Bucholz, źródło: Informacja własna
oglądalność: (2090) komentarze: (0)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).