Zmiana programu LMP

 • 2016-10-03 12:31

Już za kilka dni w Szczyrku oraz w Wiśle rozegrane zostaną Letnie Mistrzostwa Polski Seniorów w skokach narciarskich i kombinacji norweskiej. W dniach 7-9 października o medale krajowego powalczą czołowi polscy skoczkowie narciarscy, kombinatorzy norwescy oraz skoczkinie narciarskie. Pierwszego dnia zawodnicy będą rywalizowali na obiektach w Szczyrku, natomiast w sobotę i w niedzielę zmagania przeniosą się do Wisły.

Nowy program zawodów:

Czwartek, 6.10.2016 – Szczyrk

- 14:00-16:00 Trening wolny

Piątek, 7.10.2016 – Szczyrk

- 09:00 Odprawa kierowników drużyn

- 10:00 Seria próbna Kobiet HS 77

1 seria konkursowa Kobiet HS 77

Seria finałowa Kobiet HS 77

- 11:00 Seria próbna Open HS 106

1 seria konkursowa Open HS 106

Seria finałowa Open HS 106

- 13:00 Seria próbna KN HS 106

Seria konkursowa KN HS 106

- 15:00 Bieg do KN (Deptak w Szczyrku)

Sobota, 8.10.2016 - Wisła

- 09:30 Seria próbna KN Seria konkursowa

- 11:00-13:00 trening wolny

- 12:00 Bieg do KN Wisła Jonidło

- 15:30 Kwalifikacje do MPS w skokach narciarskich

- 17:00 1 seria konkursowa

- 18:15 Seria finałowa

Niedziela, 9.10.2016 - Wisła

- 10:00 Seria próbna – Konkurs drużynowy

- 11:00 1 seria konkursowa

- 12:10 Seria finałowa


Alicja Kosman i Anna Karczewska, źródło: Komunikat prasowy PZN
oglądalność: (4014) komentarze: (10)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • andbal profesor
  Program LMP

  Na stronie PZN program zawodów (zwłaszcza w szczyrku) jest inny. W szczyrku maja startować tylko juniorzy.

 • Prymka początkujący
  MP

  No jak zwykle to co najciekawsze w piątek i nie da się przyjechać,A jakby zmienić kolejność,zacząć od drużynówki w piątek..Sobota Szczyrk..MP dziewczyn,kombinacja,niedziela Malinka.A tak to wszystko do prdele..

 • zibiszew profesor
  MP

  Wybiera się ktoś z forumowiczów do Wisły w sobotę?

 • Stinger profesor

  PŚ i PK nieco ustaliły hierarchę w polskich skokach ale MP rządzą się swoimi prawami, a więc na pewno będzie ciekawie.
  Bardzo ciekawi mnie rywalizacja Ziobry z Wolnym, a więc ostatnio najlepszego z PK z najsłabszym z PŚ.

  Poza tym Zniszczoł, Kłusek i Stękała wcale nie muszą okazać się gorsi od wyżej wspomnianego Wolnego, a także też nie zachwycającego w Klingenthal Murańki, a nawet Żyły, który także jest nie równy.

 • anonim
  zen

  PZN ma umowe z tvp, wiec jesli gdzies ma bys to tylko w tvp. Ale jak od lat caly cykl LGP tvp olewa to nie sadze ze nagle pokaza LMP dla znikomej ogladalnosci.

 • Nowyskoczek5 profesor
  Transmisja

  Na Eurosporcie na 100% nie bedzie. Jak juz to na TVP Sport ale narazie nic nie pisze ze mają byc.

 • kris początkujący
  Patrząc na ostatnie prognozy pogody to

  niewykluczone, że poskaczą na naturalnym śniegu :-) Dobrze, że nie mogą skakać i nie ma mistrzostw w Zakopanem bo tam gruba pokrywa śnieżna w najbliższy weekend jest już niemal pewna. Wisła jednak leży dużo niżej więc może się uda poskakać na igelicie.

 • fanskokow początkujący
  Transmisja z LMP

  Przejrzałem niedawno programy TVP i Eurosportu. Niestety, żadna stacja najprawdopodobniej nie przeprowadzi transmisji z LMP w Wiśle. Ani w sobotę, ani w niedzielę nie ma nigdzie informacji.

 • Fanka77 początkujący
  @karl

  Dołączam się do pytania :D

 • anonim
  transmisja

  będzie gdzieś w tv?

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).