Znamy program Turnieju Beskidzkiego

 • 2017-06-30 21:29

Polski i Częski Związek Narciarski na tegoroczne lato przygotowały nie lada gratkę dla fanów skoków narciarskich. Na terenie tych dwóch państw w sierpniu odbędzie się "Beskydy Tour", którego wyniki wliczane będą do klasyfikacji generalnej Letniego Pucharu Kontynentalnego. W ostatnich dniach czerwca poznaliśmy oficjalny program wszystkich konkursów.

Skocznie w SzczyrkuSkocznie w Szczyrku
Skocznia w Wiśle-MalinceSkocznia w Wiśle-Malince
Skocznia we FrensztacieSkocznia we Frensztacie

W drugiej połowie sierpnia drugoligowe zmagania zawitają kolejno na obiekty w Szczyrku, Wiśle oraz Frensztacie. W każdej z miejscowości odbędzie się jeden konkurs, a całość potrwa od 18 do 20 dnia miesiąca.

Rywalizacja w Beskidach rozpocznie się w piątek na skoczni Skalite (HS 106), w sobotę przeniesie się do sąsiedniej, oddalonej o niespełna 20 km Wisły Malinki na obiekt im. Adama Małysza (HS 134), natomiast w niedzielę skoczkowie narciarscy pokonają 90 kilometrów, aby w Czechach wziąć udział w Memoriale im. Jiriego Raski, który tego lata zwieńczy debiutujący w kalendarzu Turniej Beskidzki. Rozmiar areny we Frensztacie to podobnie jak w Szczyrku - 106 metrów. Wyniki wszystkich zawodów będą wliczane do klasyfikacji generalnej całego cyklu. W tym momencie nie wiadomo czy powstanie oficjalna klasyfikacja polsko-czeskiego turnieju.

Kliknij, aby zobaczyć cały kalendarz Letniego Pucharu Kontynentalnego 2017

'

Program Turnieju Beskidzkiego 2017:

Piątek 18.08.2017, Szczyrk (HS 106):

14:00 - oficjalny trening

15:30 - seria próbna

17:00 - pierwsza seria konkursowa

Sobota 19.08.2017, Wisła (HS 134):

16:00 - oficjalny trening

17:30 - seria próbna

19:00 - pierwsza seria konkursowa

Niedziela 20.08.2017, Frensztat pod Radhoszczem (HS 106):

11:30 - oficjalny trening

12:30 - seria próbna

14:00 - pierwsza seria konkursowa


Dominik Formela, źródło: facebook.com/memorialjr.cz
oglądalność: (6726) komentarze: (3)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • kkkk weteran

  Wielki mi turniej. Na poważnie traktują tylko memoriał w Frenstacie, bo to ich termin w FIS i najważniejsze zawody krajowe, które gromadzą dużą liczbę kibiców. Zorganizowali ten turniej z nami bo obydwu krajom brakowało terminu na LPK.

 • anonim
  @Kolos @kolos

  Taki to urok pomysłów naszych rodaków i naszych sąsiadów, wymyślonych przy wspólnej biesiadzie z dużą ilością szwędaczka ...

 • Kolos profesor

  Robią turniej a nie wiedzą czy robić klasyfikację końcową?? To po co taki turniej bez zwycięzcy??

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).