Wypowiedzi Huli i Żyły po sobotnim konkursie w Willingen

 • 2018-02-03 20:38

Satysfakcji z osiągniętych rezultatów po sobotnim konkursie indywidualnym w Willingen nie kryli Stefan Hula i Piotr Żyła. Najbardziej doświadczeni polscy kadrowicze zajęli kolejno 6. i 13. miejsce.

Stefan HulaStefan Hula

Stefan Hula (6. miejsce):

- Szóste miejsce smakuje bardzo dobrze. To był udany dzień, podczas którego oddałem dobre skoki. Cieszę się, że jako ekipa też spisaliśmy się fajnie. Dawid na podium, troszkę szkoda Kamila, u którego była szansa na zwycięstwo, ale taki jest sport. Ja szósty, a i reszta chłopaków z punktami. Radujmy się z takiego stanu rzeczy.

- Zdziwiliśmy się z Dawidem, że Kamil wypadł poza podium. Ważne, że jest na nim Polak. To dowód świadczący o jakości naszej kadry narodowej. Ja nie muszę niczego udowadniać, bo moja dyspozycja, od dłuższego czasu, jest naprawdę dobra. Oby tak pozostało.

- Ja czuję się dobrze. Moje skoki są na wysokim poziomie i to daje mi najwięcej zadowolenia. My nie zawsze mamy wpływ na wynik, bo na niego muszą złożyć się też inne czynniki. Jeśli słyszę, że trener mówi o dobrych skokach, to muszę się cieszyć. Wiadomo, że zawsze są uwagi, bo pewne rzeczy można zrobić lepiej, ale nie można niczego wdrażać na siłę. Pomału.

- Jutro wolałbym pospać, ale już na 9:30 mamy serię próbną. Takie życie, nie ma z tym żadnego problemu. Trzeba wcześniej pójść spać i rano wstać, a poza tym nic się nie zmienia.

Piotr Żyła (13. miejsce):

- Trzynastka jak trzynastka. Ani pechowa, ani szczęśliwa. Jestem zadowolony z dzisiejszych skoków. Z serii na serię były lepsze. To musi cieszyć.

- Cały czas pracuję nad tym, aby fajnie ruszało mi się z belki. Jest to coraz lepsze, ale cały czas są elementy do poprawy. Po trochu, stale jest nad czym pracować. Pozycji dojazdowej już nie ruszam. Nie mam pomysłu na dalsze kombinacje <śmiech>. Tę kwestię zostawiam trenerowi Horngacherowi i wykonuję nakreślone zadania.

- Wraca radość ze skoków. Coraz bardziej cieszy mnie obecność i walka w Pucharze Świata. Na sierpień będzie idealnie <śmiech>...

Korespondencja z Willingen, Dominik Formela


Dominik Formela, źródło: Informacja własna
oglądalność: (5289) komentarze: (6)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • Ad1K profesor

  Brawo dla Stefana, wykonał po prostu swoją robotę, ale Żyła szczególnie w II serii bardzo mi się podobał, gdyby miał lepszy wiatr to mógłby nawet skończyć w TOP10. Brawo i oby tak dalej. Przyznam szczerze, że już w Piotrka przestawałem wierzyć :D

 • skijumpingexpert doświadczony

  Niestety Stefan, ale połowa osób tu nie potrafi się radować z takiego stanu rzeczy.

 • polotajner stały bywalec

  Moim zdaniem Stefan będzie czarnym koniem igrzysk.

 • Nowyskoczek5 profesor
  -

  Stefan Hula - bardzo dobre skoki i końcowe miejsce. Może jutro podium ? Bedzie ciężko no ale wszystko jest możliwe.
  Piotr Żyła - skacze coraz lepiej . Jeśli tez tak bedzie podczas treningów na IO to wiadomo kogo zobaczymy w drużynie.

 • ZXCVBNM_9999 profesor
  @pawel96 @pawel96

  Widać po dzisiejszym miejscu, że wskazany był :D

 • pawel96 profesor

  "Pozycji dojazdowej już nie ruszam. Nie mam pomysłu na dalsze kombinacje . Tę kwestię zostawiam trenerowi Horngacherowi i wykonuję nakreślone zadania."

  Chyba Piotrek dostał mały ochrzan ;)

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).