FC Pań w Rastbuechl: Reisch ponownie najlepsza

 • 2018-02-11 12:58

Agnes Reisch, podobnie jak w sobotę, również i w niedzielę wygrała konkurs FIS Cup Pań w Rastbuechl (HS78). Zawodniczka gospodarzy odniosła zwycięstwo dzięki dwóm próbom na odległość 76,5 m. Najlepsza z Polek, Anna Twardosz była jedenasta.

Po pierwszej serii na prowadzeniu była Marita Kramer. Austriaczka poszybowała na odległość 79,5 m i wyprzedzała o 0,1 punktu Agnes Reisch (76,5 m). Ostatecznie to Niemka odniosła triumf, która w finałowej próbie uzyskała 76,5 m i wyprzedziła Kramer (74,5 m) o 7,3 pkt. Trzecie miejsce zajęła Pauline Hessler (74 m i 75,5 m) przed Seliną Freitag (76 m i 73,5 m), Lisą Hirner (74 m i 75 m) oraz Evą Pinkelnig (72,5 m i 73 m).

Anna Twardosz po skokach na odległość 73 m i 72 m zajęła jedenaste miejsce. Piętnasta była Kinga Rajda (72 m i 69 m), natomiast dwudziesta czwarta - Kamila Karpiel (68,5 m i 62,5 m).

W klasyfikacji FIS Cup prowadzi Rumunka Daniela Haralambie (382 pkt.) przed Słowenką Niką Kriznar (380 pkt.) i Kamilą Karpiel (247 pkt.). Siódme miejsce zajmuje Anna Twardosz (194 pkt.), zaś dziewiąta jest Kinga Rajda (175 pkt.).

Kolejne zawody z cyklu FIS Cup pań odbędą się w dniach 24-25 lutego w Villach (HS98).

WYNIKI I KLASYFIKACJE:
Zobacz wyniki I serii konkursu >>
Zobacz końcowe wyniki konkursu >>
Zobacz aktualną klasyfikację generalną FIS Cup Pań>>


Adam Bucholz, źródło: Informacja własna
oglądalność: (1794) komentarze: (1)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • fanskokownarciarskich początkujący

  Ach te nasze skoki kobiet... Obsada nie była jakaś nadzwyczajna a żadnej z naszych nie ma w czołowej 10 Przyzwoity występ Anny Twardosz średni Kingi Rajdy i słaby Kamili Karpiel 3 zawodniczka cyklu zajmuje 24 miejsce na 34 zawodniczki...

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).