Stefan Hula: Nic na siłę

 • 2018-02-16 20:23

Najgorszym z polskich skoczków w piątkowych eliminacjach był Stefan Hula. Najbardziej doświadczony podopieczny Stefana Horngachera poszybował na 127. metr, co dało mu 18. notę dnia. Jak mieszkaniec Szczyrku podsumował kwalifikacje w Pjongczangu?

- W próbie kwalifikacyjnej brakowało trochę energii, a w efekcie prędkości w pierwszej fazie lotu. Nie było z tego bardzo dobrych metrów. Na kwalifikacje okej, ale bez większego szału. Jutro będzie trzeba normalnych skoków i tyle. Nic na siłę. Trzeba robić to, co się potrafi i nic nie dokładać od siebie, bo nie przynosi zamierzonych celów. Myślę, że będzie dobrze, a i nogi powinny działać lepiej.

- Zakończmy temat konkursu na skoczni normalnej. Mówimy o nieszczęściu, ale było to już tydzień temu i nie zmienimy biegu wydarzeń. Podejdźmy do tego, co przed nami. Na pogodę wpływu nie mamy. Trzeba uwierzyć w siebie i robić swoje, a natura będzie łaskawa lub nie. Szansa jest połowiczna. Oby było jak w czwartek. Były wówczas doskonałe warunki. Tak by było pięknie.

Korespondencja z Pjongczangu, Dominik Formela


Dominik Formela, źródło: Informacja własna
oglądalność: (5522) komentarze: (7)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • pawel96 profesor
  @Major_Kuprich @Major_Kuprich

  Mówiąc poważnie, to mam nadzieję, że Sceptykowi nic się nie stało. Tak stresującego konkursu w swoim życiu nie pamiętam, nerwy były całkowite.

 • OpadnieteWasyFrajdeja początkujący
  @Major_Kuprich @Major_Kuprich

  Nie wiedziałem , że trolle słuchają Paktofoniki.

 • Stoszek profesor
  @LucasTheFox @LucasTheFox

  Kuprich jest nieprzewidywalny co napisze.

 • Major_Kuprich profesor
  Stefan jutro po złoto

  Sceptyk dostał już zawał po tym co odstawiłeś w zeszłym tygodniu.

  Teraz kolej na Ciebie.

  Nawet jeśli wszyscy już w ciebie zwątpili pokaż że się mylili.

 • cavalierjan19 profesor
  @LucasTheFox @LucasTheFox

  Im więcej jego komentarzy, tym lepiej naszym pójdzie. Tak to z reguły działa.

 • LucasTheFox bywalec
  ...i tylko czekać kolejnego postu Kupricha w stylu...

  że Stefan nareszcie powrócił do swojego normalnego skakania, stabilizując swoje lokaty na pograniczu 2 i 3 dziesiątki, a jego wypowiedź dobitnie świadczy o tym, że polscy skoczkowie pogodzili się już z tym, że impreza docelowa została już przegrana i w tym sezonie niczego wielkiego już nie osiągną... bla...bla...

  i znowu "najwyżej punktowany komentarz" Kupricha... f*ck logic!

 • Nowyskoczek5 profesor
  Dawaj Stefan !

  Skocz dwie bomby podczas jutrzejszego konkursu !

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).