Stefan Hula: Były motylki w brzuchu

 • 2018-02-19 20:40

Stefan Hula kontynuuje najlepszy sezon w dotychczasowej karierze. 31-latek nie złożył broni po konkursie indywidualnym na skoczni normalnej w Pjongczangu, gdzie musiał obejść się smakiem medalu i w rywalizacji drużynowej dołożył ogromną cegiełkę do wywalczenia przez nasz kraj brązowego krążka.

- Jestem bardzo, ale to bardzo szczęśliwy. Wszyscy walczyliśmy do samego końca i zaliczyliśmy udany start. To dla nas piękna chwila. Mamy ten medal na igrzyskach! To wspaniałe, że ten pierwszy, historyczny. Cieszmy się tym faktem.

- To był piękny konkurs. Były długie skoki oddawane w bardzo dobrej, stabilnej pogodzie. W rundzie finałowej walka faktycznie była do samego końca, co tylko dodało smaczku całej rywalizacji.

- W drugiej serii oddałem zdecydowanie najlepszy skok na tej skoczni. Sprawił mi dużo satysfakcji. Pierwszy mógł być trochę lepszy, ale i tak był w porządku. Nie ma sensu gdybać, bo jest pięknie.

- Ten medal dedykuję wielu osobom. Żonie, dzieciom, rodzicom czy trenerom. Wszyscy na to ciężko pracowaliśmy i zasłużyliśmy. Nie dociera to do mnie, że jestem medalistą olimpijskim. Kiedy ochłoniemy, a emocję opadną, przyjdzie czas na prawdziwą radość.

- Były w nas większe emocje niż podczas Mistrzostw Świata w lotach narciarskich w Oberstdorfie. Wykorzystaliśmy tutaj ogromną szansę. Motylki w brzuchu były, nie ukrywam, ale takie bardzo pozytywne <śmiech>. Każdy z nas spisał się świetnie. Wszystkim należą się wyrazy uznania.

- Dużo mogło się wydarzyć, bo to są skoki, ale dziś daliśmy pokaz siły. Udowodniliśmy, że jesteśmy fajną i mocną drużyną. Podziękowania też dla Piotrka Żyły, który dziś nie skakał, ale wspierał nas i stale jest dobrych duchem zespołu.

Korespondencja z Pjongczangu, Dominik Formela


Dominik Formela, źródło: Informacja własna
oglądalność: (6487) komentarze: (6)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • dawe19 doświadczony
  Stefan

  Świetna robota! Świetne Igrzyska, szkoda medalu na normalnej, bo Ci się należał. Ale baw się tym sportem i osiągaj tyle, ile będziesz w stanie. Jesteś wzorem, że ciężka praca kiedyś popłaca. W końcu jesteś w światowym topie !

 • ZXCVBNM_9999 profesor
  Stefan naszym numerem 2/3 zależnie od dyspozycji dnia i skoczni

  Robi bardzo dobrą robotę.
  Fajnie, że ten człowiek przełamał poziom wiecznego PK. Właściwie trochę jest jak Johansson.
  Mam nadzieję, że zdobędzie jakiś medal indywidualny na MŚ :D
  Tak dla siebie, nie dal kibiców.

 • ann81 profesor

  Co jak co, ale Stefan w tym sezonie mi imponuje. Po kryzysie z końcówki poprzedniego sezonu wydawało się, że Hula już więcej nie nawiąże to swietnej formy, którą złapał jeszcze przed przyjściem Horngachera. A tu proszę... serwuje sobie i nam swój najlepszy sezon w karierze. Zdobywa drużynowy medal MŚwL i IO. Ociera się o indywidualne podium zarówno na Igrzyskach jak i w PŚ. Spełnia marzenia i przekracza kolejne granice. Może nas jeszcze zadziwić. Ale nawet jeśli nie, to i tak szczególnie zapamiętam te kilka sezonów Stefana jako coś wyjątkowego.

 • Ad1K profesor

  Brawa dla Ciebie Stefan, może ta skocznia Ci nie pasowała jednak w konkursie oddałeś na niej chyba najlepsze skoki. Życzę Ci dalszych sukcesów w tym sezonie. Może "doskoczysz" do TOP10 PŚ i wskoczysz na podium?

 • pawelf1 profesor
  Stefan ...wielkie brawa.

  Naprawdę dobry konkurs .

 • Nowyskoczek5 profesor
  Stefciu !

  Gratulacje ze zdobycia medalu i życzę abys stanął na podium PŚ w tym sezonie !

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).