Pierwsze skoki na Wielkiej Krokwi - już 11 lipca!

 • 2004-06-21 10:27
Dnia 20 czerwca, w Zakopanem, odbyła się konferencja prasowa, w której uczestniczył Andrzej Kozak (prezes TZN), Heinz Kuttin (trener kadry A) oraz Lech Nadarkiewicz (wiceprezes PZN). Jeden z poruszonych tematów dotyczył modernizacji lub budowy naszych skoczni i infrastruktury wokół nich.

Mówił Andrzej Kozak, prezes TZN:

"Myślę, że powoli dobiegamy do końca zaplanowanych przez nas przed trzema laty inwestycji dotyczących zespołu skoczni, tzn skoczni maleńkiej, K15, która jest w budowie i będzie gotowa na początek sierpnia. Jeśli chodzi o dużą skocznię, to prace na niej również dobiegają końca, a pierwsze skoki, w uzgodnieniu z panem Kuttinem, nasi zawodnicy oddadzą 11 lipca.

Modernizację podzieliłem ze swojej strony na dwa okresy: przygotowania skoczni pod względem sportowym (nowy profil, wieża oraz położenie na wszystkich skoczniach igielitu) i zostałaby nam infrastruktura, którą chcielibyśmy "ucywilizować".

W planie mamy budowę nowego pawilonu i zaplecza dla zawodników. Odeszliśmy od tematu budowy potężnego, betonowego pawilonu po prawej stronie Wielkiej Krokwi, chcemy, idąc w ślady Oberstdorfu i Planicy, zbudować małą "wioskę" dla zawodników, czyli szatnie w stylu góralskim. Planujemy postawienie 20 takich budynków poniżej dolnej stacji wyciągu, a także przebudowę istniejącego już pawilonu, który przejąłby wszystkie funkcje związane ze środkami masowego przekazu.

Chciałbym podziękować wszystkim, którzy przyjechali na Puchar Prezesa TZN, imprezę, która jest organizowana od 10 lat, myślę, że to jest taki dobry prognostyk corocznego rozpoczęcia sezonu igielitowego."

Pierwsze zdjęcia z zawodów już są dostępne w naszym serwisie - kliknij...

Jaala, źródło: Informacja własna
oglądalność: (4690) komentarze: (8)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • Artur początkujący

  Wreszcie zabrali się do pracy.Myslałem już ,że nigdy nie dojdzie do takiej konferencji.Miejmy nadzieję ,że igielit będzie połozony na czas.

 • anonim

  a kiedy można się spodziewać fotkek z PPTZN????????

 • anonim

  Nareszcie!!!!!!!! Będzie zaje........ jak zaczną!

 • zuzu początkujący

  a wczoraj w sporcie na jednyce sie pomylili i powiedzieli ze rozegrano puchar prezesa pzn. ale glupio :D

 • Annia redaktor
  @Loli

  jak mi się uda zeskanować to jutro wieczorem będą fotki z Pucharu Prezesa TZN...pozdrawiam

 • Jaala początkujący
  Czyj to puchar?

  Ja natomiast słyszałam taką rozmowę dwóch kibiców :

  - A co to za zawody? Nic o nich nie pisali...

  - To zawody o Puchar Prezesa TATRZAŃSKIEGO PARKU NARODOWEGO - poinformował kolegę bardziej zorientowany fan skoków :)))

 • Krzychu początkujący
  TZN

  DLACZEGO TEGO KONKURSU ŻADNA STACJA NIE POKAZAŁA W TELEWIZJI ?!?!?! CHOCIAŻBY POWTÓRKĘ, SKRÓT?

 • anonim
  TZN

  Czemu nie pokazujeta tego w telewizji????

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).