Kamil Stoch: Wazon musi być!

 • 2018-03-12 20:40

Kamil Stoch czwarty dzień Raw Air zakończył z czwartym pucharem, który codziennie otrzymuje aktualny lider klasyfikacji generalnej tego turnieju. Polak, w prologu rozgrywanym w Lillehammer, zdeklasował rywali, uzyskując ponad 15 punktów przewagi nad drugim Dawidem Kubackim.

Co przyniosła rozmowa ze Stefanem Horngacherem po niedzielnej rywalizacji na Holmenkollbakken? - Trener potwierdził moje odczucia i upewnił mnie, że ja w Oslo zrobiłem wszystko, co mogłem. Było trochę pecha i tak skończyła się analiza.

Skoczkowie do Lillehammer wyruszyli kilka godzin po niedzielnym konkursie. Jaki przebieg miała blisko trzygodzinna droga do kolejnego przystanku Raw Air? - Podróż ze stolicy Norwegii do Lillehammer minęła dość szybko. Na słuchaniu muzyki, rozmyślaniu i dojściu do wniosku, że to, co było, to już było. Jak mówi filozof, to se ne vrati <śmiech>... Trzeba iść dalej! Z takim nastawieniem dziś się obudziłem i dalej robię swoje.

Niektórzy zawodnicy zagranicznych ekip w niedzielny wieczór zaczęli wystawiać umeblowanie pokojów hotelowych. Powodem jest ich wielkość. Jak sytuacja wygląda w naszym zespole? - Udało się zmieścić bagaże. Gorzej jest teraz z komunikacją w pokoju, ale dajemy radę <śmiech>. Bywało gorzej.

Aktualna dyspozycja jest najlepszą w karierze Kamila Stocha? - Nie potrafię ocenić czy moje skoki były kiedyś lepsze. Czy aktualnie są najlepsze? Jestem po prostu w dobrej dyspozycji. Próby oddawane przeze mnie są luźne, bez jakiegoś napinania się. Sprawiają mi naprawdę dużo radości, więc jest pozytywnie.

Poniedziałkowa atmosfera w Lillehammer przypominała tę ze zgrupowań? - Nie do końca było jak na zgrupowaniu, gdyż pojawiło się trochę kibiców, zwłaszcza z Polski. Nasi kibice zawsze są niezawodni.

Jak można skomentować kolejny wazon przygotowany przez Norwegów dla bieżącego lidera Raw Air? Do tej pory trzykrotny mistrz olimpijski ma ich komplet. - Wazon jak wazon... Wazon musi być <śmiech>!

Korespondencja z Lillehammer, Dominik Formela


Dominik Formela, źródło: Informacja własna
oglądalność: (14931) komentarze: (43)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • erytrocyt_ka profesor
  @monia866 @monia866

  Sądzę, że nie spodziewali się, iż kilka razy pod rząd ten wazon będzie trafiał w ręce tego samego zawodnika :)

  'Z tymi wazonami może mieć tylko problemy na lotnisku. Chyba,że włoży do walizek swoich kolegów i w ten sposób odciąży swój bagaż;) '

  Myślę, że z kolei tym problemem zajmie się kto inny niż Kamil, z resztą Adam mówił, że są przygotowani na nawet 20 pucharów :D


 • monia866 doświadczony
  Na co mu tyle wazonów?;)

  Rozumien,że Norwegowie chcieli się popisać jacy to są bogaci i hojni (pomimo wcześniejszych problemów ze znalezniem sponsorów turnieju),ale jeden duży wazon czy talerz na koniec,w zupełności wystarczyłby Kamilowi.
  Myśle,że satysfakcja z obecnej formy jest dla niego wystarczajaca nagrodą plus bukiet plus oczywiście czek (najważniejsze;).

  Z tymi wazonami może mieć tylko problemy na lotnisku. Chyba,że włoży do walizek swoich kolegów i w ten sposób odciąży swój bagaż;)

  Gdyby na TCS czy Willingen Five dawali takie wazony,to jeszcze ok, bo tam konkursów nie ma tak dużo jak w Raw Air. W TCS kwalifikacje się nie liczą,więc dostałby "tylko" 4 wazony za każdy wygrany konkurs i jeszcze jakieś "wyszukane" trofeum na koniec. Za wygranie w takim stylu,jak ostatnio,powinien otrzymać wyjątkowo ładną statuetkę czy puchar,którego nie ma nikt inny (może oprócz Hannawalda;)

 • Kris1952 stały bywalec
  @matmatrix121 @matmatrix121

  EE tam,otworzy stragan na Krupówkach albo odda na cele charytatywne ,np. Owsiakowi!!!

 • Kris1952 stały bywalec
  @madrek @madrek

  Błądzisz synu,błądzisz!!!!!

 • Kris1952 stały bywalec
  @madrek @madrek

  Zamontuj uBlock-a i po kłopocie!!!

 • FanTomasz bywalec
  Dominator

  Nie ma żadnych wątpliwości kto w równych warunkach jest najlepszy.Kamil odrobił z nawiązką to co stracił w niedzielę w drugiej serii. Jeśli dziś nie będzie żadnych problemów z wiatrem to Kamil będzie poza zasięgiem.Oby !!!
  Dawidowi też życzę dziś miejsca na podium , należy mu się , a to będzie dla Niego prezent urodzinowy.Pięknie by było jakby był drugi za Kamilem tak jak wczoraj .Najlepszy wynik w karierze w swoje urodziny to by było coś pięknego dla Niego !!!
  Niech dziś natura zlituję się , a powinniśmy obejrzeć piękne widowisko , w którym to wygra najlepszy.Niech tak się stanie .

 • gosposia weteran
  do Kamila przez @redakcję

  Kamilu Drogi,
  Mam prośbę. Jakby Ci zbywało tych wazonów i nie miałbyś w przyszłą niedzielę z nimi co zrobić (w końcu będziesz ich miał koło 10-ciu) to zadedykuj jeden Twojej wielbicielce @gosposi.
  @Redakcja na pewno chętnie będzie pośredniczyć w przekazaniu, a ja bym miała do czegoś wartościowego kwiaty wstawić przy uroczystych obiadach przy kuchennym stole.
  Moge liczyć na taki prezent?
  Z góry dzięki:)

 • Oreo weteran
  @przemo00116 @stochomanka1978

  Próbowałaś kiedyś oglądać krykiet Testowy?

 • Oreo weteran

  weźcie chociaż to se nevrátí chociaż poprawnie napiszcie... inna sprawa że to nie do końca znaczy co ma niby znaczyć ale to inna inszość

 • zimowy_komentator profesor
  Wazon

  Dali wazon, bo Kubacki ma dziś urodziny. Stefan niech kupi kwiatki, Kamil da wazon i już Dawid będzie mógł sobie postawić na parapecie.

 • ann81 weteran
  @ann81 @equest

  No proszę, przewidzieli to ;)

 • anonim
  @anonim @Lordani66

  Czyli tym filozofem jest Borek Sedlak?

 • anonim
  @anonim @Lordani66

  A po chwili "TO SE JUŻ NIE WRATI" na temat tego konkursu... po CZESKU, wszystko w tym temacie.

 • anonim

  Posluchajcie tego wywiadu z Kamilem...około 18 sekundy "było trochę pecha" ale to "PECHA" tak powiedziane takim tonem jakby nam chcial powiedziec "żaden pech, oszukali mnie po prostu".

 • pawel96 profesor

  Warto zwrócić uwagę na różnicę w wywiadach z Kamilem. Z tych ostatnich (po IO) aż bije niebywały luz i swoboda. Wcześniej, choć niektóre zdania były podobne, to raczej poprzez wyuczone formułki, a tutaj tylko luz.

 • kibicsportu profesor
  @erytrocyt_ka @erytrocyt_ka

  Też się zgodzę, że curling i golf nie jest jakiś ciekawy. Tylko stochomanka narzeka w sumie na wszystko. Ostatnio w studiu tvp przed zakonczeniem już transmisji reklamowali mecz Ligi Mistrzów, który jest w środe, a stochomanka napisała, że w tvp znowu gadają o czymś innym, a nie o skokach. Co tam, że to już było zakończenie transmisji i właśnie wtedy stochomanka napisała, że nienawidzi piłki nożnej. Wiadomo każdy ma inny gust. Ale ona narzeka w sumie na wszystko co jest nie związane ze skokami.

 • hottomatos bywalec
  @przemo00116 @stochomanka1978

  Oj, polemizowałbym. Jak widzę na Eurosporcie relację z zawodów w w Darts, to sam mam ochotę trochę żelazko poszczotkować:)

 • erytrocyt_ka profesor
  @pavvel @kibicsportu

  Wiem wiem, zrozumiałam co mieliście na myśli, stwierdziłam tylko, że też tego typu narzekania nie rozumiem, bo dla mnie właśnie piłka nożna też jest w porządku :):)

  Chociaż w tym przypadku stochomanka akurat wspomniała tylko o curlingu i golfie, które też mnie ani ziębią ani grzeją.

 • kibicsportu profesor
  @przemo00116 @erytrocyt_ka

  Chodziło mi o to, że stochomanka narzeka też na piłke nożna, która jest najlepsza dyscypliną sportu oprócz skoków. Dobrze pavvel napisał. Ona myśli, że wszystko kręci się wokół skoków. Ciekawe czy będzie marudziła, że jest pokazywany mundial , a nie powtórki ze skoków czy już w lipcu LGP.

 • equest weteran
  @Ad1K @Ad1K

  Dobre. :D:D:D

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).