Stefan Hula usatysfakcjonowany z wejścia w sezon letni

 • 2018-06-11 13:02

Regularnym gościem proszowickiego spotkania z kadrą narodową skoczków narciarskich jest Stefan Hula. Najbardziej doświadczony polski zawodnik, w rozmowie z serwisem Skijumping.pl, opisał piątkowe wydarzenia w tym małopolskim mieście, a następnie odniósł się do zgrupowania w Hinzenbach, gdzie przed tygodniem trenowała nasza drużyna.

Stefan HulaStefan Hula
Stefan Marian Hula oraz Stefan HulaStefan Marian Hula oraz Stefan Hula
Stefan HulaStefan Hula
Stefan Hula, Kamil Stoch i Ewa Bilan-StochStefan Hula, Kamil Stoch i Ewa Bilan-Stoch

- Dla mnie to nie pierwsza wizyta w Proszowicach. Już kilka razy udało mi się tutaj być i muszę przyznać, że to bardzo przyjemny dzień w roku, kiedy możemy spotkać się z kibicami. W luźnym atmosferze, w jakiś sposób, możemy im podziękować za wsparcie, które dostajemy od nich przez cały sezon. Niezmiernie mi miło, że mogę być częścią tego czerwcowego wydarzenia - podkreśla aktualny mistrz Polski.

- Szczególnym walorem tego formatu spotkań jest odprężająca atmosfera. Nie ma szaleństwa i nacisku, lecz wszystko odbywa się spokojnie. Program spotkania obfitował w miłe sytuacje, jak licytacje czy wręczenia medali lokalnej młodzieży. Cieszy też to, że z roku na rok przybywa tu coraz więcej fanów. Zarówno młodych, jak i starszych. To jest naprawdę fajne. Oby tak dalej, bo nasi kibice byli, są i będą najlepsi na świeci! - zaznacza trzynasty skoczek minionej edycji Pucharu Świata.

- Mi nie zdarzało się czekać do jakiejś osoby ponad godzinę po zdjęcie czy autograf, ale podziwiam wszystkich, którzy tutaj się na to zdecydowali. To znaczy, że faktycznie kochają ten sport i dla takich kibiców chcemy poświęcać czas - dodaje 31-latek.

Podczas prezentacji trofeów, na podłogę upadł jeden z medali tegorocznych Mistrzostw Świata w lotach narciarskich. Czy był to historyczny krążek zdobyty przez Stefana Hulę w konkursie drużynowym? - Nie, tutaj Kamil przywiózł wszystkie medale <śmiech>... Na szczęście, nic się nie stało i wszystko jest w porządku. Szkoda by było...

Co można powiedzieć o kilkudniowym obozie treningowym w Górnej Austrii? - Uważam, że jest dobrze, choć wiadomo, że to dopiero początek. Przeważają bardzo dobre próby, jednak obiekt w Hinzenbach jest nie za duży. Z tego powodu, trudno o optymalną optykę mojej formy. Mi skakało się dobrze, a na tle uwag trenera można mówić, iż większość dotychczasowych skoków była udana. To mnie cieszy i nie pozostaje nic innego, niż trenować i czekać na kolejne zgrupowania oraz zawody.

Które mankamenty już teraz wskazuje Stefan Horngacher? - Zawsze jest coś, co podlega korekcie, więc nie może być idealnie. Teraz pilnuję odpowiedniej pozycji dojazdowej i sylwetki w locie. Są to detale, ale ogół prezentuje się pozytywnie.

Korespondencja z Proszowic, Dominik Formela


Dominik Formela, źródło: Informacja własna
oglądalność: (5321) komentarze: (10)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • Arsendis bywalec

  :))))

 • Arsendis bywalec

  Stefan Hula, sympatyczny skoczek z Wisły, nazywany popularnym Stefankiem :)

 • dam5 początkujący

  Sprawdź kto z Twojej okolicy szuka towarzystwa.
  Kamerki, Fotki i wiele więcej!

  www.t2m.io/HY8X3R

  Może to będzie twój szczęśliwy dzień

 • skamil początkujący

  Sprawdź kto z Twojej okolicy szuka towarzystwa.
  Kamerki, Fotki i wiele więcej!

  www.erstronq.dz.pl

  Może to będzie twój szczęśliwy dzień

 • benz początkujący

  ]Nowy portal randkowy na którym znajdziesz sąsiadke.
  Jak?...Wejdź załóż konto za free i szukaj!

  www.randkowo.Cf
  ------------------------
  A Może to będzie twój szczęśliwy dzień

 • skomil2 początkujący

  Nowy portal erotyc,zny na którym znajdziesz krótki flirt a nawet 2połowe.
  Jak?...Wejdź załóż konto za free i szukaj!

  www.randki.5X.pl
  ------------------------
  Może to będzie twój szczęśliwy dzień

 • skomil2 początkujący  www.randki.5X.pl

 • SN2016 stały bywalec

  Dobrze, że Stefan jest pozytywnie nastawiony. Oby zdrowie i forma była z nim. Bardzo fajnym i wyczekiwanym zwieńczeniem kariery dla Huli byłoby podium zawodów PŚ albo najlepiej MŚ.

 • janin początkujący

  Nowy portal erotyczny na którym znajdziesz sąsiadke.
  Wejdź załóż konto za free i szukaj!

  www.randkuj.Xh.pl
  ------------------------
  A Może to będzie twój szczęśliwy dzień

 • Malopolska doświadczony

  Jeżeli Stefan utrzyma formę z poprzedniego sezonu to naprawdę będzie pozytywnie. Podium w zawodach PŚ lub tym bardziej MŚ byłoby zapewne spełnieniem jego marzeń. Trzymam kciuki!

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).