FC w Notodden: Seria próbna dla Steinera, Juroszek dwunasty

 • 2018-12-14 16:31

Maximilian Steiner był najlepszy w serii próbnej przed piątkowym konkursem FIS Cup w Notodden (HS98). Reprezentant Austrii uzyskał odległość 98 metrów. Początek zawodów o 16:00.

W serii próbnej najdalej poszybował Maximilian Steiner. Austriak wylądował na 98 metrze i wyprzedził Szwajcara Lucę Egloffa (97 m). Trzecie miejsce zajęli ex aequo Julian Wienerroither, Clemens Leitner oraz Stefan Rainer (po 96,5 m).

Z grona Polaków najlepiej spisał się Kacper Juroszek, który z wynikiem 94,5 metra zajął dwunastą pozycję. Dwudziesty szósty był Przemysław Kantyka (92 m). Pozostali Biało-Czerwoni sklasyfikowani zostali w piątej, szóstej i siódmej dziesiątce rundy.

Serię próbną rozegrano z 15. belki. Skaczący jako ostatni, Fabian Seidl i Justin Nietzel oddali próby z 14. platformy.

Początek konkursu wyznaczono na 16:00.

Zobacz pełne wyniki serii próbnej w formacie PDF >>

Skrócone wyniki serii próbnej FC w Notodden (HS98); 14.12.2018
Lp.ZawodnikKrajOdl.Belka
1 STEINER Maximilian 98.0 15
2 EGLOFF Luca 97.0 15
3 WIENERROITHER Julian 96.5 15
3 LEITNER Clemens 96.5 15
3 RAINER Stefan 96.5 15
6 AUNE Joakim 96.0 15
7 SEIDL Fabian 95.5 14
7 NIETZEL Justin 95.5 14
9 VANCURA Tomas 95.0 15
9 LIENHER Maximilian 95.0 15
9 HAHN Julian 95.0 15
12 JUROSZEK Kacper 94.5 15
26 KANTYKA Przemysław 92.0 15
42 ZYGMUNTOWICZ Krystian 89.0 15
45 GRUSZKA Mateusz 88.0 15
47 SKUPIEŃ Damian 87.5 15
54 NIEMCZYK Karol 81.0 15
55 STOSEL Kacper 79.5 15
57 CZYŻ Bartosz 78.0 15
60 JOJKO Szymon 74.5 15
62 PAWŁOWSKI Szymon 63.0 15

Adam Bucholz, źródło: Informacja własna
oglądalność: (2564) komentarze: (5)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • Bernat__Sola profesor
  @ZXCVBNM_9999 @zxcvbnm_9999

  "takie coś jak talent nie istnieje" Nie kompromituj się.

 • Major_Kuprich profesor
  Ocenianie formy na podstawie 1 treningu

  Uderz pięścią w stół a nożyce się odezwą.

 • ZXCVBNM_9999 profesor
  Oj leży szkoła trenerska w Polsce

  System szkolenia kompletnie do przebudowy, oprócz jednego Maciusiaka, czy ew. Sobczyka, to nie ma trenerów z prawdziwego zdarzenia, a metody trenerskie są po prostu przestarzałe, brak współpracy naukowej robi swoje.
  Nikt mi nie wmówi, że to jest materiał bez umiejętności, co jak co, nie możliwe, aby większość z tych 10 skoczków była rasowymi buloklepami bez przyszłości. Zresztą, takie coś jak talent nie istnieje, tylko: wytrenowanie, spasowanie metod szkoleniowych do zawodnika, odpowiednie zaplecze techniczne, no i praca.

  Co z tym Czyżem się dzieje?

 • PGr weteran
  POLSKA SZKOŁA TRENERSKA

  Oby w konkursie coś lepiej WYSZŁO

 • Elvis początkujący
  .

  Co się dzieje z Czyżem? :(
  Juroszek na plus, Kantyka na duży minus. Co do reszty ciężko stwierdzić

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).