Polscy skoczkowie komentują konkurs drużynowy w Lahti

 • 2019-02-09 20:24

Reprezentacja Polski zakończyła sobotni konkurs drużynowy na czwartej pozycji. Naszemu zespołowi, który w Lahti tworzyli Jakub Wolny, Piotr Żyła, Dawid Kubacki oraz Kamil Stoch, do podium zabrakło 3,8 pkt. Jak podopieczni trenera Stefana Horngachera podsumowali sobotnie wydarzenia w Finlandii?

Korespondencja z Lahti, Dominik Formela


Dominik Formela, źródło: Informacja własna
oglądalność: (10286) komentarze: (38)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • Karpi początkujący
  @TomekNS @tomekns

  Święte słowa ;)

 • TomekNS doświadczony

  Kuba nie powinien się załamywać. Każdy w swojej karierze ma chwilę gorsze i to jest wpisane w życie sportowców. Czwarte miejsce nie jest złe w Zakopcu też powiedzmy sobie szczerze że byłoby 4 miejsce gdyby nie dyskwalifikacja Norwegów. Kuba miał gorsze skoki bo ani jeden w konkursie nie był dobry, ale to kubeł zimnej wody świadczący o tym że nie zawsze się jest w formie. Żyjemy dalej i skaczemy dalej. Najważniejsze że kibice są razem z całą drużyną a w szczególności wspierają tych którzy mają gorsze skoki. Oby tych gorszych skoków było jak najmniej . Kuba na mamutach jest dobry więc wierzę że Vikersund i Planica będą jego :)

 • MK888 bywalec

  Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem , bo co się stało to się nie odstanie. Ważne , by teraz na spokojnie przeanalizować skoki, wyciągnąć wnioski i skorygować błędy. Jutro też jest dzień i na pewno będzie lepiej! Najważniejsza drużynówka dopiero przed nimi, więc nie ma co im dowalać, tylko wspierać , bo to jest tak naprawdę najważniejsze!

 • Tracert początkujący

  Wolny nie jest pierwszym, nie ostatnim co coś zawalił. Co mają powiedzieć Norwegowie? Czuję, że mimo wszystko na MŚ będzie dobrze. Wierzę w przebudzenie Huli/Kota i to wcale nie dlatego, że nie lubię Kuby. Ci skoczkowie byli po prostu na poziomie wyżej niż on i ich powrót byłby ważny w kontekście walki o medal drużynowy. W sumie strasznie zabawne jest jakie my mamy teraz oczekiwania wobec skoczków (mając na uwadze poprzednie lata bez sukcesów). W skokach nie ma czegoś takiego jak "pewniak". Tutaj nie ma 3 podejść z czego najlepsze jest punktowane. Liczy się każdy skok. Zauważmy, że dziś gdyby Kuba skoczył ciut lepiej w Japonii by powiedzieli, że Ryoyu im drużynę zawalił..

 • xzcvvy profesor
  @misiek248 @misiek248

  Italii?
  Kuba skreślony? Po czym to oceniasz, po dwóch slabych skokach?

 • misiek248 początkujący
  Na MŚ skoki się będą liczyły,nie w Lahti

  Pucharowe przetarcia to pikuś.Skoki w Italii będą najważniejsze.Kamil wykonał plan wespół z Dawidem i Piotrkiem.Kuba chyba jest już skreślony,bo głowa póki co słaba.

 • Skoczek3211 weteran
  @Agent99 @wiola4697

  Dzieci i ryby głosu nie mają.

 • wiola4697 profesor
  @Agent99 @Karpi

  Ok, no może nie 100%, ale Kamil już tak wiele osiągnął i zrobił dla polskich skoków, że nic nie musi udowadniać, ewentualnie może. Teraz niech sobie skacze bez presji, na pełnym luzie. Niech cieszy się skokami! Bo już jest legendą! Tak jak Adam. Zawsze z Kamilem i team Poland bez względu na wszystko! :* a ci co Kamila i resztę naszych hejtuja to chyba upadli na głowę. Ja rozumiem krytykę, ale konstruktywna, budująca, a nie bezsensowne wylewanie swoich życiowych frustracji!

 • Meggy92 doświadczony
  @wiola4697 @Skoczek3211

  No co, ja oglądam skoki od kiedy miałam 8 lat, pamiętam sam początek Małyszomanii, załapałam się jeszcze :). Ile się rozumie i pamięta, to inna sprawa...

 • Karpi początkujący
  @Agent99 @Agent99

  Dokładnie i oby zapomniał o nich jak najszybciej i jutro dał z siebie wszystko ;)

 • Matthias88 doświadczony
  @Kolos @kolos

  No jasne, totalna klapa! Zabrakło czterech punktów do podium, a trójka była indywidualnie, nieoficjalnie w najlepszej szóstce. Gdyby Wolny skoczył w drugiej serii tyle co w pierwszej, mielibyśmy przewagę 10 pkt nad Japończykami. Dawno nie czytałem tu tak subiektywnej, wręcz głupiej opinii.

 • Stoszek profesor
  @wiola4697 @wiola4697

  Nie, nie dał z siebie wszystkiego. Gdyby dał z siebie wszystko to indywidualnie rozwalił by konkurencję o 20pkt.

 • dervish profesor
  Kamil głowa do góry

  Jest tak jak nasz mistrz powiedział. Pierwszy dzisiejszy skok: marzenie. Drugi bardzo dobry. Trzeci najważniejszy zaledwie dobry.
  Nie ma z czego tragedii.
  Być może zabrakło energii. Moze jutro należy odpuścić serie treningowe i skoncentrować sie wyłącznie na 2 skokach konkursowech?

 • Skoczek3211 weteran
  @wiola4697 @wiola4697

  Wow! To ty w wieku 6-7 lat oglądałaś już skoki?

 • xzcvvy profesor
  @Yeremy91 @xzcvvy

  I to jest moja odpowiedź na ogół twoich komentarzy, bo nie do końca da się zrozumieć sens tej wypowiedzi :)

 • wiola4697 profesor

  Boże ludzie zejdzcie z chłopaków... Ogarnijcie się... Wystarczy spojrzeć 5-6 lat wstecz, kiedy to cieszylismy się jak mieliśmy 2-3 skoczków w 30... No ale co tacy niedzielni kibice "za dyche" mogą o tym wiedzieć... Chłopaki, dziękuję za walkę do końca!

 • xzcvvy profesor
  @Yeremy91 @Yeremy91

  Powtórzę swój komentarz sprzed kilku dni

  Tobie naprawdę przyda się wizyta u lekarza,
  Bo jeśli faktycznie masz rozdwojenie jaźni to jest źle.

  Raz go obrazasz, mieszasz z błotem itd a raz go chwalisz i jaki to Stoch jest wspaniały..

  Radzę się ogarnąć póki pora

 • Skoczek3211 weteran
  @wiola4697 @wiola4697

  Widzę,że jesteście sobie warci tzn. ty i te trolle ciebie każdy ma gdzieś i nikt nie czyta twoich żalów.

 • wiola4697 profesor

  @domin ją hejterami gardze, mam ich gdzieś, niech sobie idą wylewac życiowe frustracje gdzie indziej

 • Domin10 profesor
  @Yeremy91 @Yeremy91

  Tak wygląda wypowiedź hejtera który nic w życiu nie osiągnął, więc poniża legende skoków narciarskich bo się cos mu udało.

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).