Program PK w Zakopanem! Konkursy na antenie TVP Sport

 • 2019-03-05 14:55

Po raz kolejny tej zimy Zakopane będzie gospodarzem zawodów międzynarodowych w skokach narciarskich. 16 i 17 marca 2019 roku na Wielkiej Krokwi rozegrane zostaną przedostanie tej zimy konkursy Pucharu Kontynentalnego. Dzisiaj poznaliśmy oficjalny program dwudniowych zmagań w Zakopanem. Natomiast znakomitą informacją dla Polskich kibiców będzie fakt, że konkursy Pucharu Kontynentalnego w Polsce będą transmitowane przez Telewizję Polską. Zawody będzie można obejrzeć na antenie TVP Sport.

Telewizja PolskaTelewizja Polska

11 biało-czerwonych trener Maciej Maciusiak będzie mógł powołać do składu naszej reprezentacji na zawody Pucharu Kontynentalnego w Zakopanem. Skład polskiej kadry na konkursy w kraju poznamy w przyszłym tygodniu, natomiast dzisiaj zatwierdzony został oficjalny program zawodów rozgrywanym na Wielkiej Krokwi. Start sobotniego i niedzielnego konkursu zaplanowano na godzinę 12:00 - obydwa konkursy będą transmitowane przez Telewizję Polską.

Zmagania skoczków narciarskich w Pucharze Kontynentalnym w Polsce będzie można obejrzeć na antenie TVP Sport, na stronie internetowej sporttvp.pl oraz w aplikacji TVP Sport. Telewizyjne studio rozpocznie się o godzinie 11:50.

Program zawodów:

16.03.2019, sobota

- 08:00 - TCM

- 09:30 - oficjalny trening

- 10:30 - seria próbna

- 12:00 - pierwsza seria konkursowa

17.03.2019, niedziela

- 10:30 - seria próbna

- 12:00 - pierwsza seria konkursowa

Organizator Pucharu Kontynentalnego w Zakopanem, czyli Tatrzański Związek Narciarski nie będzie prowadził sprzedaży biletów na te zawody, jednak przed wejściem na obiekt tradycyjnie w kasie Centralnego Ośrodka Sportu pobierana będzie opłata za wstęp na teren skoczni oraz zwiedzanie obiektu.


Anna Karczewska, źródło: Komunikat prasowy PZN
oglądalność: (8837) komentarze: (23)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • war3d bywalec

  Puchar kontynentalny dali w telewizji by kota oglądać I tyle

 • Ravv weteran
  @Pietrek03 @Pietrek03

  Nie ma punktów FC

 • Pietrek03 doświadczony
  @Pietrek03 @Pietrek03

  Czemu Niżnik nie? Ja bym obstawiał że on ma szanse w TOP30.

 • Pietrek03 doświadczony
  @Pietrek03 @Bernat__Sola

  Dlaczego Pękala nie ma prawa?

 • Pietrek03 doświadczony
  @Kolos @kolos

  Snopek może pojedzie do Norwegi szybciej Babiarz lub Rafał Kot.

 • Pietrek03 doświadczony
  @Ravv @Ravv

  Kot lub Olek pojadą na mamuty.

 • Ravv weteran
  @Ravv @Karp

  A faktycznie, pomyliłem daty i myślałem, że PK jest już w tym tygodniu. Ale to nie ma większego znaczenia dla innych zawodników.

  Też myślę, że będzie zmiana.

 • Bernat__Sola profesor
  @Pietrek03 @Pietrek03

  Niżnik w 30. PK? Fakt, ładnie w Villach się zaprezentował, ale to był raczej jednorazowy wyskok. Juroszek i Murańka mają znacznie większe szanse na punkty. Wszyscy poniżej Skupnia to bardzo ciężki wybór ze względu na ich bardzo słabą formę, Pękala nie ma prawa startu.

 • Karp weteran
  @Ravv @Ravv

  Nie na pewno.

  Bo Kot i Zniszczoł cały czas sa brani pod uwagę na PŚ.

  Moim zdaniem bardziej prawdopodobny jest akurat występ Wąska niż tej dwójki

 • zimowy_komentator profesor
  @Ravv @Ravv

  Maciej Kot - czyżby to miał być ostatni jego występ na ekranach telewizorów w tym sezonie ? Na to się zanosi... No chyba, że go trener z litości na Planicę weźmie.

 • Ravv weteran

  Na pewno wystąpią: Kot, Zniszczoł, Stękała, Kantyka, Murańka, Pilch, Niżnik, Juroszek, Gruszka i Skupień. Jedenasty chyba Czyż, ale tu ciężko powiedzieć.

 • Kolos profesor

  Ciekawe kto będzie komentował te konkursy w TVP? Stanisław Snopek? /byłoby dobrze :) /

 • pawelf1 profesor
  @winner24 @Winner24

  Normalnie chyba 15zł. Ale w tym jest wjazd kolejką na górę i dostęp do miejsc widokowych . Tu raczej będzie dostęp tylko do trybun a kolejka będzie tylko dla zawodników ,co oczywiste:)

 • winner24 początkujący

  ile kosztują wejściówki ?

 • pawelf1 profesor
  @Mes02 @Pietrek03

  Z angielskiego TCM ...Team Captains? Meeting ...Oczywiście nie trzeba tego brać dosłownie , chodzi o spotkanie przedstawicieli drużyn.

 • Pietrek03 doświadczony
  @Mes02 @pawelf1

  Od kiedy w skokach są kapitanowie?!

 • pawelf1 profesor
  @Mes02 @Mes02

  Spotkanie kapitanów drużyn.....

 • Mes02 początkujący

  Co to jest TCM?

 • Pietrek03 doświadczony
  Łał

  MAX 6 Polaków w TOP30.
  Nie wiadomo kto jedzie jako 6 do PŚ ale oni powinni być W TOP15
  *Maciek Kot ( jak nie pojedzie na Raw Air ale nie powinien jechać)
  * Aleksander Zniszczoł ( jak nie pojedzie na RA)
  * Paweł Wąsek ( Jak nie pojedzie na RA)
  Ktoś z tej trójki na pewno pojedzie na PŚ.

  Pozostali który powinni być w TOP30
  - Andrzej Stękała
  - Przemysław Kantyka
  - Adam Niżnik

  Reszta Polaków, który powinni wystąpić:
  -Klemens Murańka
  -Kacper Juroszek
  - Mateusz Gruszka
  - Tomasz Pilch
  - Damian Skupień
  - Wiktor Pękala
  - Stosel Kacper
  - Krzysztof Leja/Bartosz Czyż

 • bigoszmakiem stały bywalec
  @Karp @Karp

  W Zakopanem jest śniegu a śniegu: wielka-krokiew-zakopane-dolna.webcamera.pl

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).