Dawid Kubacki powiedział sakramentalne "tak"!

 • 2019-05-01 18:39

Dawid Kubacki - stanął na ślubnym kobiercu. Wybranką 29-letniego mistrza świata w skokach narciarskich ze skoczni normalnej w Seefeld - została Marta Majcher. Ceremonia odbyła się dziś w kościele na Bachledówce, we wsi Czerwienne, niedaleko Zakopanego.

Wśród zaproszonych gości nie zabrakło oczywiście wielu osób ze świata skoków, w tym m.in. Kamila Stocha, z małżonką - Ewą. Dawid i Marta są już razem od kilku lat, a podczas ubiegłorocznych wakacji w Egipcie, nasz czołowy skoczek oświadczył się. 

Młodej parze życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

First day of new life 🤩😘🌷 #wedding #👍

Post udostępniony przez Dawid Kubacki (@dawid.kubacki.official)


Tadeusz Mieczyński, źródło: Tygodnik Podhalański
oglądalność: (4306) komentarze: (19)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • zsuetaM bywalec
  @wiola4697

  Masz rację zaczął skakać lepiej ale do kiosku.

 • PoloTajner4ever bywalec

  Jak to mówił Apoloniusz, kto ma jakieś wydarzenia rodzinne ten potem ma słabszy sezon. Oczywiście liczę że tak nie będzie. Pozdrawiam

 • fridka1 profesor
  @Kolos

  Trzeba brać pod uwagę, że Małysz został ojcem kilka miesięcy po ślubie z Izabelą, a oboje nie mieli jeszcze 20 lat, byli dzieciakami bawiącymi się w rodzinę, bez grosza przy tyłku, mieszkający na piętrze u teściów. To trochę inna sytuacja. Sam Adam zresztą twierdził, że założenie rodziny nie miało wpływu na formę (nie wierzę), że po prostu współpraca z Mikeską się wypaliła i po dwóch świetnych sezonach nadszedł naturalny spadek formy. Tyle tylko, że to nie był spadek, a klepanie buli.

 • bodzio7n bywalec

  Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.

 • Kolos profesor
  @queeneeuq

  Akurat Małysz po 1997 zaliczył potężny regres formy.

  Ale nie sądzę żeby wzięcie ślubu miało jakieś znaczenie dla kariery skoczka.

 • kewa doświadczony
  dla Dawida i Marty

  Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.

 • Elenika bywalec

  Wszystkiego najlepszego młodej parze na nowej drodze życia. Żeby ten ślub dodał Dawidowi skrzydeł.

 • JaroslavSakala weteran

  Życzę Dawidowi jak najlepiej :)

 • Nowyskoczek5 profesor
  :)

  Wszystkiego Najlepszego !

 • wiola4697 profesor

  Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia dla nich :)

 • wiola4697 profesor
  @Luk

  Weź z tym trollem to nie warto gadać nawet, bo Kamil po ślubie zaczął skakać jeszcze lepiej niż przed :)

 • atalanta doświadczony

  Niech im się wiedzie jak najlepiej. :)

 • Tomek88 profesor

  Może się okazać,że ten ślub doda mu skrzydeł

 • Oczy Aignera profesor

  Dawid Kubacki po ślubie: +10% do umiejętności wygrywania w LGP i PŚ oraz +20% do umiejętności oddawania równych skoków.

 • queeneeuq początkujący
  @Major_Kuprich Pszykro

  Małysz po ślubie w 1997 roku to tez nie ten sam skoczek :/ a Ahonen po 2004 wcale nie zdobył Kryształowej Kuli

 • Luk profesor
  @Major_Kuprich

  No tak, wszyscy widzieliśmy jak Stoch w 2010 roku zaczął skakać dużo gorzej. Aż tak, że "spadł" z 24 (sezon 2009/2010) na 10 miejsce (2010/2011) w klasyfikacji generalnej.

 • Major_Kuprich profesor
  Podobno skoczkowie po ślubie

  Skaczą dużo gorzej.

  Może to i lepiej, że Horngacher nas opuścił.

 • Oczy Aignera profesor
  Gość

  ''Ceremonia odbyła się dziś w kościele na Bachledówce, we wsi Czerwienne, niedaleko Zakopanego.''
  Czy w takim razie Marcin Bachleda dostał zaproszenie?

 • Brygadzista doświadczony

  Biedny Dawid.. R.I.P.

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).