Ostatni dzień przedsprzedaży albumu Ski Jumping 18/19!

  • 2019-06-01 14:30

Wskutek dużego zainteresowania naszą nową książką, przedsprzedaż foto-kroniki sezonu poolimpijskiego przygotowanej przez serwis Skijumping.pl zostaje przedłużona do 23 czerwca! Album „Ski Jumping 18/19” to podsumowanie nie tylko minionych wydarzeń na skoczniach całego świata, ale i ery Stefana Horngachera w Polsce. 

W ramach przedsprzedaży oferujemy najnowszą książkę w promocyjnej cenie - 39.90 PLN (cena regularna to 49,90 PLN). Dodatkowo, do każdego zamówienia GRATIS dołączymy losową kartę z autografem polskiego kadrowicza, a cena przesyłki kurierskiej (Pocztex 48) wynosi 9.95 PLN (tyle, co przesyłka listowa). Oferta obowiązuje do 23 czerwca włącznie.

>>> KLIKNIJ, ABY ZŁOŻYĆ PRZEDPREMIEROWE ZAMÓWIENIE ALBUMU SKI JUMPING 18/19 <<<

UWAGA! Wysyłka rozpocznie się około 25 czerwca – po otrzymaniu pierwszej partii egzemplarzy z drukarni.

KONTAKT: Pytania dotyczące naszych produktów, bądź złożonych już zamówień, prosimy kierować na sklep@skijumping.pl (całodobowo) lub pod numer 789-416-570 (od poniedziałku do piątku; w godzinach 10-17).

Pozytywny odbiór foto-kronik sezonów 16/17 i 17/18 zmobilizował nas do kolejnego roku wytężonej pracy, podczas którego raz jeszcze pojawiliśmy się na wszystkich konkursach z cyklu Pucharu Świata, aby udokumentować je dla Was w formie fotografii oraz tekstów. Punktem kulminacyjnym sezonu 18/19 były obfitujące w zwroty akcji mistrzostwa świata w narciarstwie klasycznym, podczas których Dawid Kubacki i Kamil Stoch w niesamowitych okolicznościach wywalczyli dublet na skoczni normalnej w Seefeld.

Nasza nowa publikacja to losy najlepszych reprezentacji świata, choć nie tylko. Na blisko 120 stronach kredowego papieru znajdziecie najważniejsze momenty 40. edycji Pucharu Świata, zdominowanej przez Ryoyu Kobayashiego. Japończyk sięgnął po Kryształową Kulę, Puchar Świata w lotach, a do tego wyrównał wyczyn Svena Hannawalda i Kamila Stocha - zdobywając Złotego Orła z kompletem zwycięstw w Turnieju Czterech Skoczni. Równych sobie nie miał też w turniejach Willingen Five i Planica 7.

Ostatnia zima to również seria sukcesów polskich skoczków. Polacy regularnie wskakiwali na pucharowe podium, miejsce w światowej czołówce utrzymał Kamil Stoch, a najlepsze zimy w karierze zaliczyli Piotr Żyła oraz Dawid Kubacki. Efektem ostatniego sezonu pracy Stefana Horngachera w naszym kraju była trójka Biało-Czerwonych w najlepszej „5” Pucharu Świata. Nie sposób nie wspomnieć o Jakubie Wolnym, który wyrósł na klasowego lotnika, a do tego stał się ważnym ogniwem naszego zespołu.

Na stronach Ski Jumping 18/19 znalazły się też ostatnie miesiące kooperacji Wernera Schustera z Niemcami, który po jedenastu latach zakończył ten etap swojej kariery trenerskiej. W podróży przez wszystkie etapy sezonu śledzimy poczynania Słoweńców i Austriaków - uczących się systemów pracy wprowadzonych przez Gorazda Bertoncelja i Andreasa Feldera, zmagających się z problemami Norwegami czy Japończyków odmienionych przez Hideharu Miyahirę. 

W książce poświęcamy również miejsce ekipom dobijającym do światowej elity. Wspominamy historyczną wygraną Jewgienija Klimowa, bardzo dobre wyniki notowane przez Estończyka czy Bułgara, a także obserwujemy rozwój Killiana Peiera - nadziei Szwajcarów i następcę Simona Ammanna. Nasz obiektyw uchwycił też wrzruszające chwile, wieńczące kariery Roberta Kranjca czy Andreasa Stjernena.

Tradycyjnie do każdego egzemplarza książki dołączamy dwa dwustronne plakaty A2, teraz jeszcze lepszej jakości, pokryte specjalną folią, zwiększającą trwałość. Na pierwszym znaleźli się mistrzowie świata z Tyrolu - Dawid Kubacki oraz Markus Eisenbichler, drugi to z kolei Ryoyu Kobayashi oraz polska drużyna po odsłuchaniu Mazurka Dąbrowskiego w Planicy.

PRZEDSPRZEDAŻ: Książka w promocyjnej cenie 39,90 PLN + autograf polskiego skoczka GRATIS!

termin wysyłki: około 25 czerwca 
autorzy: Tadeusz Mieczyński, Dominik Formela i Adam Bucholz
wydawnictwo: Skimedia
rok wydania: 2019
numer ISBN: 978-83-948461-2-1
język: polski / angielski
oprawa: twarda 
papier: kredowy z połyskiem format: 215x303
liczba stron: 119
plakaty: dwa dwustronne w formacie A2

>>> Przypominamy, że nadal możecie zamawiać też album Ski Jumping 17/18 <<<

Dominik Formela, źródło: Informacja własna

oglądalność: (3293)