Album Ski Jumping 18/19 już w sprzedaży!

 • 2019-07-01 18:50

Początek lipca oznacza oczekiwaną przez Was premierę albumu Ski Jumping 18/19! Jeszcze przed startem międzynarodowego sezonu letniego rozpoczynamy dystrybucję foto-kroniki podsumowującej rywalizację skoczków podczas minionej zimy. Naszą nową publikację możecie zamawiać w łatwy i bezpieczny sposób wyłącznie za pośrednictwem serwisu sklep.skijumping.pl.

Ski Jumping 18/19Ski Jumping 18/19

Książka opisująca sezon 2018/19 jest dostępna w cenie - 49.90 PLN, a cena przesyłki kurierskiej (Pocztex 48) wynosi 16 PLN. Oferta obowiązuje do wyczerpania zapasów.

>>> KLIKNIJ, ABY ZAMÓWIĆ KSIĄŻKĘ SKI JUMPING 18/19 <<<

KONTAKT: Pytania dotyczące naszych produktów, bądź złożonych już zamówień, prosimy kierować na sklep@skijumping.pl (całodobowo) lub pod numer 789-416-570 (od poniedziałku do piątku; w godzinach 10-17).

Pozytywny odbiór foto-kronik sezonów 16/17 i 17/18 zmobilizował nas do kolejnego roku wytężonej pracy, podczas którego raz jeszcze pojawiliśmy się na wszystkich konkursach z cyklu Pucharu Świata, aby udokumentować je dla Was w formie fotografii oraz tekstów. Punktem kulminacyjnym sezonu 18/19 były obfitujące w zwroty akcji mistrzostwa świata w narciarstwie klasycznym, podczas których Dawid Kubacki i Kamil Stoch w niesamowitych okolicznościach wywalczyli dublet na skoczni normalnej w Seefeld.

Nasza nowa publikacja to losy najlepszych reprezentacji świata, choć nie tylko. Na blisko 120 stronach kredowego papieru znajdziecie najważniejsze momenty 40. edycji Pucharu Świata, zdominowanej przez Ryoyu Kobayashiego. Japończyk sięgnął po Kryształową Kulę, Puchar Świata w lotach, a do tego wyrównał wyczyn Svena Hannawalda i Kamila Stocha - zdobywając Złotego Orła z kompletem zwycięstw w Turnieju Czterech Skoczni. Równych sobie nie miał też w turniejach Willingen Five i Planica 7.

Ostatnia zima to również seria sukcesów polskich skoczków. Polacy regularnie wskakiwali na pucharowe podium, miejsce w światowej czołówce utrzymał Kamil Stoch, a najlepsze zimy w karierze zaliczyli Piotr Żyła oraz Dawid Kubacki. Efektem ostatniego sezonu pracy Stefana Horngachera w naszym kraju była trójka Biało-Czerwonych w najlepszej „5” Pucharu Świata. Nie sposób nie wspomnieć o Jakubie Wolnym, który wyrósł na klasowego lotnika, a do tego stał się ważnym ogniwem naszego zespołu.

Na stronach Ski Jumping 18/19 znalazły się też ostatnie miesiące kooperacji Wernera Schustera z Niemcami, który po jedenastu latach zakończył ten etap swojej kariery trenerskiej. W podróży przez wszystkie etapy sezonu śledzimy poczynania Słoweńców i Austriaków - uczących się systemów pracy wprowadzonych przez Gorazda Bertoncelja i Andreasa Feldera, zmagających się z problemami Norwegami czy Japończyków odmienionych przez Hideharu Miyahirę. 

W książce poświęcamy również miejsce ekipom dobijającym do światowej elity. Wspominamy historyczną wygraną Jewgienija Klimowa, bardzo dobre wyniki notowane przez Estończyka czy Bułgara, a także obserwujemy rozwój Killiana Peiera - nadziei Szwajcarów i następcę Simona Ammanna. Nasz obiektyw uchwycił też wrzruszające chwile, wieńczące kariery Roberta Kranjca czy Andreasa Stjernena.

Tradycyjnie do każdego egzemplarza książki dołączamy dwa dwustronne plakaty A2, teraz jeszcze lepszej jakości, pokryte specjalną folią, zwiększającą trwałość. Na pierwszym znaleźli się mistrzowie świata z Tyrolu - Dawid Kubacki oraz Markus Eisenbichler, drugi to z kolei Ryoyu Kobayashi oraz polska drużyna po odsłuchaniu Mazurka Dąbrowskiego w Planicy.

autorzy: Tadeusz Mieczyński, Dominik Formela i Adam Bucholz
wydawnictwo: Skimedia
rok wydania: 2019
numer ISBN: 978-83-948461-2-1
język: polski / angielski
oprawa: twarda 
papier: kredowy z połyskiem format: 215x303
liczba stron: 119
plakaty: dwa dwustronne w formacie A2

>>> Przypominamy, że nadal możecie zamawiać też album Ski Jumping 17/18 <<<


Redakcja, źródło: Informacja własna
oglądalność: (2833) komentarze: (0)

Możliwość komentowania tego artykułu została wyłączona przez Administratorów strony.

wątki wyłączone

Komentarze

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).