Kadra Polek na LPK Pań w Szczyrku

 • 2019-08-05 17:07

Trener Łukasz Kruczek ogłosił skład reprezentacji Polski na zbliżające się zawody Letniego Pucharu Kontynentalnego pań w Szczyrku (8-9 sierpnia). Na skoczni Skalite (HS104) wystąpi sześć Biało-Czerwonych.

W czwartek i piątek w zawodach LPK pań w Szczyrku zaprezentuje się sześć reprezentantek Polski: Kinga Rajda, Joanna Szwab, Anna Twardosz, Nicole Konderla, Joanna Kil oraz Magdalena Pałasz. Tym samym Biało-Czerwone nie wystąpią w zaplanowanych na 9 sierpnia zawodach Letniego Grand Prix w Courchevel.

Do tej pory rozegrano dwa konkursy w ramach Letniego Pucharu Kontynentalnego pań 2019. Na skoczni w Szczuczyńsku dwukrotnie triumfowała Norweżka Gyda Westvold Hansen. Polki nie startowały.

Czwartkowy konkurs w Szczyrku rozpocznie się o 17:00, a piątkowy - o 11:00. Wstęp na zawody będzie bezpłatny.

Kadra Polski na LPK Pań w Szczyrku (HS104):

- Joanna Kil;

- Nicole Konderla;

- Magdalena Pałasz;

- Kinga Rajda;

- Joanna Szwab;

- Anna Twardosz.

PROGRAM ZAWODÓW:

Środa, 07.08.2019
18:00 - Odprawa techniczna

Czwartek, 08.08.2019
15:00 - Oficjalny trening
16:00 - Seria próbna
17:00 - Pierwsza seria konkursowa

Piątek, 09.08.2019
10:00 - Seria próbna
11:00 - Pierwsza seria konkursowa


Adam Bucholz, źródło: PZN
oglądalność: (3337) komentarze: (2)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • Nowyskoczek5 profesor
  @Oczy Aignera

  Masz racje . Fajnie ze jest za darmo .

 • Oczy Aignera profesor
  Pomysł na wakacyjny wyjazd

  Niezły wyjazd można sobie zrobić w tym tygodniu. W Czwartek i w piątek zawody LPK pań na skoczni Skalite, a w sobotę i w niedzielę konkursy z cyklu LPK panów, których areną będzie obiekt im. Adama Małysza. Cztery dni ze skokami narciarskimi tak naprawdę na darmo.

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).