Rozpoczyna się zebranie FIS w Ljubnie

 • 2019-09-05 11:21

Od czwartku do soboty w Ljubnie odbywa się spotkanie najwyższych przedstawicieli Międzynarodowej Federacji Narciarskiej dotyczące skoków narciarskich. Jednym z zadaniem zebrania będzie wskazanie delegatów technicznych na najbliższe imprezy rangi mistrzowskiej.

W trzydniowym zebraniu biorą udział przewodniczący związków narciarskich z Austrii, Czech, Estonii, Finlandii, Francji, Japonii, Kanady, Kazachstanu, Korei Południowej, Niemiec, Norwegii, Polski, Rosji, Rumunii, Słowacji, Słowenii Stanów Zjednoczonych, Szwajcarii, Turcji i Włoch. Na miejscu obecny będzie także dyrektor Pucharu Świata, Walter Hofer, który zaprezentuje podczas szczytu swojego następcę, Włocha Sandro Pertile.

- Jesteśmy zaszczyceni, iż tegoroczne spotkanie organizowane jest w Ljubnie. Duża w tym zasługa naszego członka, Janeza Bukovnika. Ale to również sygnał dla całego komitetu organizacyjnego w naszym mieście, iż FIS pozytywnie ocenia naszą pracę - mówi Rajko Pintar, przewodniczący komitetu organizacyjnego w Ljubnie.

W ramach spotkania, goście będą mogli zobaczyć nie tylko skocznie w Ljubnie, ale również inne atrakcje miasta oraz gminy Solcava.

Głównym punktem obrad jest wskazanie delegatów technicznych, ich asystentów oraz sędziów na XXIV Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Pekinie w 2022 roku, jak i na najbliższe mistrzostwa świata w Oberstdorfie (2021) i Planicy (2023). Poruszony zostanie także temat zmian w regulaminach zawodów.


Adam Bucholz, źródło: Ski Association of Slovenia
oglądalność: (1828) komentarze: (2)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • zibip47 początkujący
  polskie skoki narciarskie - zaplecze tej dyscypliny

  Bardzo jestem zadowolony z nowego podejscia redakcji w szczególności do przyszłości i nastepców naszych starzejących sie mistrzów. Najważniejsze śa wyjazdy i relacje z pierwszej reki. Macie kontakt z zawodnikami i to nie tylko z mistrzami ale z ich potencjalnymi następcami. Dla tych ludzi to też działa stymulujaco i pobudza ich do jeszcze cięższej pracy co napewno przełoży się na progresje wyników.
  Niepokoi mnie tylko niska ogladalność (ja jestem 1502). Ponoć klikalność przekłada sie na wynik finansowy. Pozdrawiam i życzę sukcesów zawodowych.

 • W Punkt doświadczony
  @redakcja

  Kiedy można się spodziewać jakichś solidnych informacji co tam rzeczywiście ustalono?
  Mnie, na przykład, interesują zmiany w przepisach. Chciałbym wiedzieć co tym razem starały się przeforsować te federacje, których siła opiera się głównie na zmienianiu przepisów.
  Ważne jest także jaki udział w jury bedą mieli Polacy. Moim zdaniem znaczymy w tym sporcie znacznie więcej niz to wynika z pozycji, jaką w skokowej sekcji FIS zajmują nasi sędziowie.

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).