Jakub Wolny o udanym skoku kwalifikacyjnym: Miałem jasną wizję

 • 2019-11-29 21:59

Komplet Polaków wywalczył awans do sobotnich zawodów z cyklu Pucharu Świata w fińskiej Ruce. Oprócz liderów naszej reprezentacji, w osobach Kamila Stocha, Piotra Żyły i Dawida Kubackiego, prawo startu w konkursie bezproblemowo uzyskali też Maciej Kot, Klemens Murańka, Stefan Hula i Jakub Wolny. Najlepiej spośród Biało-Czerwonych wypadł ostatni z tego grona, który w rundzie kwalifikacyjnej finiszował siódmy.

Korespondencja z Ruki, Dominik Formela


Dominik Formela, źródło: Informacja własna
oglądalność: (2391) komentarze: (6)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • firefly weteran

  Troszkę skrzywdziliście Klimka montując jego wywiad razem z wywiadem Maćka, bo różnica w elokwencji jest kolosalna.
  A co do Kuby, mam nadzieję, że zaliczy tu dobry wynik, te większe skocznie bardziej mu leżą, więc oby już nie zdarzały się takie wpadki, jak ta w treningu.

 • Mati87 profesor
  @lukas943

  a kiedy ma byc liderem jak nie za 3-4 lata? Nie porównuj sytuacji Stocha gdy był w jego wieku bo wtedy Stoch został liderem bo Małysz zakończył karierę. W tym momencie, na szczęście takiej sytuacji nie mamy i póki skacze Stoch to on będzie liderem tej kadry.

 • Agent99 weteran

  Kuba ma moim zdaniem najlepszy styl ze wszystkich Polaków. W sumie to jego najlepiej ogląda się w locie. Świetny skok Szybkiego w kwali. Sądzę, że może być czarnym koniem tego weekendu, nie patrzę na to, ze względu na skok z kwali, lecz na to, że Kuba jest w dobrej dyspozycji, a dodatkowo ta skocznia jest dla lotników, a Wolny do nich się zalicza.

 • alo profesor

  Wolny to może być taki drugi Koch,albo Kranjec. Pasują mu jak ulał te skocznie duże o HS140 i mamuty a te mniejsze typu w Wiśle już mniej. Jestem ciekawy na co go stać na MŚwL w Planicy

 • lukas943 doświadczony
  Czas na poważne skakanie

  Naprawdę irytuje mnie jak słucham wypowiedzi, że to ma być lider kadry za 3 lata. Stoch w jego wieku dźwigał całe polskie skoki po Małyszu miały być wygrane i koniec kropka posłuchajcie sobie na YT archwialnych materiałów ze sportu czy wiadomości. Nikogo nie interesowało, że Kamil zaliczył dopiero 1 sezon na poziomie 10 PŚ,a z takim Wolnym obchodzimy się jak z jajkiem.

 • erytrocyt_ka profesor

  Bardzo podoba mi się styl w jakim Wolny skacze na tych większych skoczniach :)

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).