Ostatnie wejściówki i pakiety z noclegami na PŚ w Zakopanem 2020!

 • 2020-01-16 11:10

Już tylko 8 dni pozostało do Pucharu Świata w Zakopanem (24-26.01). Bilety na te zawody cieszą się ogromnym zainteresowaniem i od dawna są już praktycznie niedostępne, jednak dziś do sprzedaży trafiła jeszcze niewielka ilość wejściówek na niedzielny konkurs!

Oficjalny sprzedawca biletów na Puchar Świata w Zakopanem 2020 - biuro Tour & Travel Poland s.c. - proponuje fanom skoków narciarskich atrakcyjne pakiety biletów, wraz z noclegami, a także ostatnie sztuki samych wejściówek. Dziś na stronie www.skokizakopane.pl dostępne są (ograniczona ilość) wejściówki na niedzielne zawody - w sektorach A oraz B.

Organizatorzy liczą na to, że nasi niepowtarzalni kibice, ponownie stworzą na Wielkiej Krokwi magiczną atomosferę, z której zawody w Zakopanem słyną od lat!

W sklepie www.skokizakopane.pl  cały czas są dostępne również bilety na kwalifikacje (cena 40 PLN). Przypomnijmy, iż zgodnie z obecnymi przepisami, w kwalifikacjach muszą brać udział wszyscy zawodnicy, także ci z czołowej "10" Pucharu Świata, a zwycięzca klasyfikacji również otrzymuje nagrodę pieniężną. 

 

Dostępne PAKIETY (nocleg + bilety):

1/ BEL AMI 

Termin: 24-26.01.2020 – 2 NOCLEGI

Pokój 3 osobowy lub studio 2+ 1 z dwoma posiłkami dziennie 

Bilety sektor C – 25.01.2020 

Pakiet: 1.278 zł 

 

2/ DW U KASI, ul. Rybkówka 1G

Termin: 24-26.01.2020 – 2 NOCLEGI

Pokój 4 osobowy ze śniadaniami 

Bilety sektor D – 25.01.2020 

Pakiet: 960 zł 

 

3/ DW U KASI, ul. Rybkówka 1G

Termin: 24-26.01.2020 – 2 NOCLEGI

Pokój 3 osobowy ze śniadaniami 

Bilety sektor D – 25.01.2020 

Pakiet: 720 zł 

 

4/ DW U KASI, ul. Rybkówka 1G

Termin: 24-26.01.2020 – 2 NOCLEGI

Pokój 2 osobowy ze śniadaniami 

Bilety sektor D – 25.01.2020 

Pakiet: 480 zł 

 

PROGRAM ZAWODÓW:

piątek, 24 stycznia 2020
16:00 oficjalny trening (2 serie)  
18:00 kwalifikacje    

sobota, 25 stycznia 2020
 15:00 seria próbna
 16:15 konkurs drużynowy

 niedziela, 26 stycznia 2020
 15:00 seria próbna
 16:15 konkurs indywidualny

MAPA OBIEKTU:

 

Więcej szczegołów oraz pełną ofertę na PŚ w Zakopanem znajdziecie na stronie www.skokizakopane.pl >>


Tadeusz Mieczyński, źródło: www.skokizakopane.pl
oglądalność: (4403) komentarze: (5)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • Kamil G bywalec
  @TomekNS

  A to jakaś nowa konkurencja "zmagania skoczków z dziećmi"?😁🤔

 • TomekNS doświadczony
  Zakopane

  Ja juz bilety zakupiłem na konkurs druzynowy. W Zakopanem powinni pomysleć o tym zeby poprawić trybuny bo bardzo źle się ogląda skoki w takich warunkach, i powinni pomysleć o sektorze rodzinnym zeby mozna było na spokojnie poogladać zmagania skoczków z dziećmi .

 • Xenkus profesor

  Kto normalny daje konkurs w Zakopanem w niedzielę o 16:15. Ja pier. Nierówno pod kopułą ktoś ma. Ten z 2015 roku indywidualny świetnie się oglądało bo był wcześnie

 • kibicsportu profesor
  @anonim

  Nikogo to nie interesuje, co ty byś wziął.
  Sądząc po twoich komentarzach tutaj, to normalny ty nie jesteś.

 • pawelf1 profesor
  Widać słabo schodzą ....

  ...skoro na 2 tygodnie przed zawodami nie sprzedano wszystkich biletów .
  Czas może na trochę mniejsze ceny :):):):)

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).