Kamil Stoch o konkursie na Hochfirstschanze: Zestrzelono mnie...

 • 2020-01-19 20:57

Kamil Stoch zakończył weekend w Titisee-Neustadt miejscem w trzeciej dziesiątce. Polak w obu rundach trafiał na niekorzystne warunki wietrzne, co po zawodach podkreślali nie tylko członkowie polskiego sztabu szkoleniowego. Mimo najgorszej pozycji w tym sezonie, 32-latek nie krył zadowolenia z wykonanej w niedzielę pracy.

- Wiem, że tą wypowiedzią dam ludziom powód do wielu komentarzy, natomiast jestem zadowolony z niedzielnego występu - zaznacza trzykrotny mistrz olimpijski, który skoczył 128 oraz 116,5 metra.

- Jestem zadowolony, ponieważ uważam, że dziś wykonałem solidną robotę. W mojej opinii, skakałem dużo lepiej niż w sobotę - kontynuuje nasz zawodnik.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tuż przed zestrzeleniem... 🤣 #cozrobiszjaknicniezrobisz #nicniezrobisznobocozrobisz 📸 @skijumpingpl

Post udostępniony przez Kamil Stoch (@kamilstochofficial)

- Skoki szły dużo lepiej z nóg, ale co z tego, skoro dwukrotnie mnie zestrzelono... Co zrobisz? Nic nie zrobisz - mówi pogodzny z losem Stoch, nawiązując do niekorzystnych warunków, na które trafiał w obu rundach finałowego dnia Titisee-Neustadt 5. 

Niepowodzenie na skoczni nie zepsuło humoru naszemu reprezentantowi. - Trzeba iść oglądać mecz, ognia! - krzyknął fan Liverpoolu, który w niedzielne popołudnie podejmował na własnym stadionie Manchester United. Starcie w lidze angielskiej na swoją korzyść rozstrzygnęli gospodarze, którzy wygrali 2:0. 


Dominik Formela, źródło: Informacja własna
oglądalność: (11655) komentarze: (25)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • erytrocyt_ka profesor
  @jacu007@op.pl

  Trudno żeby w końcu nie zaczął coś tam wspominac o warunkach, skoro wczoraj w pierwszej serii 45 zawodników miało lepsze warunki od niego a w drugiej serii 29... To mówi samo za siebie, każdy by w końcu nie wytrzymał.
  A on jest tylko człowiekiem, więc bez przesady, że ma być świętszym od papieża i nigdy o tym nie wspominać.

 • jacu007@op.pl początkujący

  Ech wydaje się po prostu, że Kamil jast tak po ludzku zazdrosny o zwycięstwa Dawida. Wiadomo, że obróci to w żart, ale wewnętrznie czuje gdzieś to, że stracił pozycję lidera, która otrzymał jakby w spadku po Małyszu. Cóż staje się po każdym skoku coraz bardzej zgorzkniały i zniechęcony. Kiedyś brał wszytko na klate a teraz zaczyna się trochę usprawiedliwiać warunkami i sędziami. Widać, że zatracił trochę tę dawną młodzieńczą radość. Szkoda tego, błysku którego brakuje, że może to już organizm nie odpowiada jak kiedyś? Może powinien odpuszczać niektóre konkursy, żeby lepiej przygotować się do innnych, może to już za duża intensywnośc?

 • dervish profesor

  "zestrzelono mnie"
  Zgadzam się w stu procentach. Tym razem los był przeciwko Kamilowi i zdecydowanie wpłynął na taki a nie inny wynik naszego Wielkiego Mistrza.

 • xzcvvy profesor
  @SchwarzerAdler

  Ma podziękować za rozmowę? Gdy tak zrobił został byl zlinczowany przez "kibiców", wtedy to by dopiero była drama.
  Poza tym chyba każdy musi udzielić wywiadu tak?

 • Dama_Karmelowa weteran
  @SchwarzerAdler

  W drugiej serii najgorsze ze wszystkich. W pierwszej miejsce 45. Wspaniałe były to warunki, nie zapomni ich nigdy.
  @Admary już napisała, ale powtórzę: to była metafora. Z założenia z funkcją żartu. Jak gadał w kółko o pracy było źle, teraz gada bardziej na luzie też źle. To kiedy będzie dobrze?

 • Admary doświadczony
  @SchwarzerAdler

  Wytłumaczę, bo to coś bardzo skomplikowanego.

  To był Ż A R T.

 • SchwarzerAdler weteran
  @Dama_Karmelowa

  OK warunki były gorsze od stawki, może nie najgorsze ze wszystkich. Ale określenie zestrzelenie oznacza celową działaność przeciwnika z premedytacją. Kto jest w takim razie tym "sprawcą"?

 • Admary doświadczony
  @Dama_Karmelowa

  Jeszcze niedawno czytaliśmy, że jest dyplomatą, że nie ma jaj, żeby powiedzieć co myśli, że jego wypowiedzi są wyuczone. Teraz powiedział, co naprawdę myśli i też źle.

 • wiola4697 profesor

  Kamil, dziękujemy za walkę do końca! Powodzenia dla Ciebie i całej ekipy w kolejnych konkursach! Jesteśmy z Wami!

 • SchwarzerAdler weteran
  @xzcvvy

  Jak się cieszy mnie nie porusza. Ale co ostatnio wyrabia z wywiadami, komentarzem to już inna sprawa. Zaczyna jątrzyć jakby był zgorzkniały. Lepiej czasem nic nie powiedziec, podziękować za rozmowę od razu niż odstawiać przedstawienia.
  Ciekawe co będzie robił po skończeniu kariery za parę lat (zakładam po IO 2022), na posła ?

 • Dama_Karmelowa weteran
  @SchwarzerAdler

  Hę? To jest obowiązek, żeby zachowywał się jak Małysz? Myślałam, że takie teksty były raczej modne w okolicach 2012 roku kiedy było zatrzęsienie tzw. sierot po Małyszu, które miały do Kamila pretensje dosłownie o wszystko i każde jego poczynanie było komentowane "bo Małysz...".
  Pierwszy raz od dawna tak wprost mówi, że warunki były złe, bo były złe to od razu jest be, bo jątrzy. Ja to się dziwię, że się na to zdecydował dopiero teraz, bo w tym sezonie to jest nieprarygodne z tymi warunkami.

 • xzcvvy profesor
  @SchwarzerAdler

  Zazartuje źle, rzuci sarkazmem źle, ekspresyjnie się cieszy źle, nie cieszy się źle, ludziom nie dogodzi, zawsze będą narzekać, wiem może sobie daruj?

 • SchwarzerAdler weteran

  Warunki są w stanie zmienić się w ciągu 5 sekund, ale on dopisuje się do teorii że go FiS odstrzela... Chyba za dużo komentarzy na skijumping czyta. Dlaczego akurat jego nie lubią a Kubackiego już lubią ?

 • tjzE profesor
  @SchwarzerAdler

  Stoch to nie Małysz.

 • SchwarzerAdler weteran

  Fajny chłopak był ale zaczyna jątrzyć. Małysz był inny skromny do końca.

 • ps1986 bywalec
  @Kapitan Stopczyk

  Chlopak ci dzisiaj nie dal czy po prostu jestes regularnym cymbałem?

 • mateo3235 bywalec
  @Mluki

  Nie przejął, bo oddał dobre skoki, a że trafił na ch.... warunki no to cóż. Z naturą nie wygrasz ;)

 • tjzE profesor
  @Mluki

  Zazwyczaj omijam komentarze użytkowników takiego pokroju, ale jeżeli nazywa się Stocha nielotem to już jest szczyt chamstwa.

 • Mluki bywalec
  @Admary @Xenkus @tjzE

  Proszę nie karmić trolli.
  Na bzdurne komentarze najlepszą odpowiedzią jest brak odpowiedzi.

  A wracając do samego Stocha:
  Kamil miał rzeczywiście ogromnego pecha. Pewnie gdyby był w super formie to mimo wszystko udałoby mu się z tych skoków wyciągnąć więcej, może nawet jakieś przyzwoite odległości, ale teraz to tylko gdybanie. Jeśli faktycznie wszystkie idzie w dobrym kierunku, to miejmy nadzieję, że dzisiejszy dzień nie zachwieje jego pewnością, że jest na dobrej drodze. Choć patrząc na jego reakcję wydaje się, że się tym nie przejął.

 • Admary doświadczony
  @Kapitan Stopczyk

  Kolego, nie wstyd ci pisać w ten sposób o jednym z najlepszych skoczków w historii tej dyscypliny? Wiem, że jesteś zwykłym trollem, ale trochę przyzwoitości.

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).