Turniej Blue Bird bez publiczności. Finał PŚ Pań przyśpieszony

 • 2020-03-11 15:16

Epidemia koronawirusa sieje coraz większy zamęt w programach rozgrywek sportowych, również w skokach narciarskich. Organizatorzy rosyjskiego turnieju Blue Bird, będącego finałem Pucharu Świata pań, podjęli decyzję o przeprowadzeniu zawodów bez publiczności. Dodatkowo zmagania w Czajkowskim odbędą się we wcześniejszym terminie.

Z uwagi na rozprzestrzeniającą się epidemię koronawirusa, organizatorzy rosyjskiego turnieju Blue Bird podjęli na początku tygodnia decyzję o zamknięciu konkursów Pucharu Świata pań w Niżnym Tagile dla publiczności. W środę ogłoszono także, iż widzowie nie zostaną wpuszczeni na trybuny skoczni w Czajkowskim.

Dodatkowo podjęto decyzję o przyśpieszeniu finałowych zawodów Pucharu Świata pań 2019/2020. Konkursy w Czajkowskim rozegrane zostaną w czwartek i piątek, 19-20 marca, niż w pierwotnie planowanym terminie 21-22 marca.

Wcześniej podjęto decyzję o odwołaniu finałowych konkursów Pucharu Kontynentalnego mężczyzn 2019/2020. Więcej o sprawie informowaliśmy tutaj >>

PROGRAM ZAWODÓW:

NIŻNY TAGIŁ (HS97)


Sobota, 14.03.2020
9:00 - Odprawa techniczna
10:15 - Oficjalny trening
12:00 - Kwalifikacje
13:00 - Pierwsza seria konkursowa

Niedziela, 15.03.2020
11:45 - Kwalifikacje
13:00 - Pierwsza seria konkursowa

CZAJKOWSKI (HS102 i HS140)

Środa, 18.03.2020
4:30 - Odprawa techniczna
6:00 - Oficjalny trening HS102
7:30 - Kwalifikacje HS102

Czwartek, 19.03.2020
12:00 - Seria próbna HS102
13:00 - Pierwsza seria konkursowa HS102

Piątek, 20.03.2020
6:30 - Oficjalny trening HS140
8:00 - Pierwsza seria konkursowa HS140


Adam Bucholz, źródło: Informacja własna
oglądalność: (3403) komentarze: (0)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).