Foto-kronika "Ski Jumping 19/20" już dostępna - zgarnij autograf skoczka!

 • 2020-06-29 22:01

Sportowe emocje z Polakami w rolach głównych. Zwroty akcji z niespokojną pogodą w tle, a do tego bezprecedensowy finał sezonu przy hotelowej recepcji i zakończenie ery Waltera Hofera. Te i wszystkie najważniejsze momenty minionego sezonu udokumentowaliśmy w naszej nowej foto-kronice Ski Jumping 19/20, która jest już dostępna od ręki!

Ski Jumping 19/20Ski Jumping 19/20
Pakiet Ski Jumping 18/19 + Ski Jumping 19/20Pakiet Ski Jumping 18/19 + Ski Jumping 19/20

Po zrealizowaniu zamówień z okresu przedsprzedażowego ruszamy z regularną sprzedażą foto-kroniki Ski Jumping 19/20. Cena książki opisującej oraz ilustrującej zimę 2019/20 wynosi zaledwie 49.90 PLN.

Nadal dostępny jest też pakiet foto-kronik 18/19 oraz 19/20, który nabędziecie w cenie 69.90 PLN. Do każdego takiego zestawu - aż do wyczerpania zapasów - dodajemy losową kartę z autografem polskiego zawodnika!

>>> KLIKNIJ, ABY PRZEJŚĆ DO NASZEGO SKLEPU <<<

Album Ski Jumping 19/20 to kontynuacja dobrze Wam znanej serii książek podsumowujących sezon w skokach narciarskich. Tym razem skupiliśmy się na pierwszej zimie Michala Doležala w roli głównego szkoleniowca reprezentacji Polski, podczas której nasi skoczkowie regularnie wskakiwali na pucharowe podium i dawali nam powody do wielu sportowych uniesień. Mimo przedwczesnego zakończenia rywalizacji i odwołania marcowych mistrzostw świata w lotach narciarskich, Biało-Czerwoni okazali się najlepsi w Turnieju Czterech Skoczni oraz Raw Air, co uwieczniliśmy w naszej nowej pozycji wydawniczej. Dla nabywców książki przygotowaliśmy nietuzinkową niespodziankę w postaci wstępu napisanego przez zdobywcę Złotego Orła i mistrza świata z Seefeld - Dawida Kubackiego.

Przypominamy, że nadal dostępna jest też foto-kronika sezonu 2018/19, którą można nabyć w atrakcyjnym cenowo pakiecie z książką dotyczącą minionej zimy.

>>> KLIKNIJ, ABY ZAMÓWIĆ PAKIET KSIĄŻĘK SKI JUMPING 18/19 ORAZ SKI JUMPING 19/20 <<<

autorzy: Tadeusz Mieczyński, Dominik Formela i Adam Bucholz
wydawnictwo: Skimedia
rok wydania: 2020
numer ISBN: 978-83-948461-3-8
język: polski / angielski
oprawa: twarda 
papier: kredowy z połyskiem format: 215x303
liczba stron: 119
plakaty: dwa dwustronne w formacie A2

KONTAKT: Pytania dotyczące naszych produktów, bądź złożonych już zamówień, prosimy kierować na sklep@skijumping.pl (całodobowo) lub pod numer 789-416-570 (od poniedziałku do piątku; w godzinach 10-17).


Redakcja, źródło: Informacja własna
oglądalność: (4797) komentarze: (0)

Możliwość komentowania tego artykułu została wyłączona przez Administratorów strony.

wątki wyłączone

Komentarze

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).