Wskocz do świata skoków narciarskich!

 • 2020-07-30 11:15

World of Ski Jumping to nowe miejsce na turystycznej mapie Polski. Poczuj się jak skoczek narciarski u podnóży Tatr i zabierz do domu wyjątkową pamiątkę w postaci  naszych foto-kronik!

World of Ski JumpingWorld of Ski Jumping

Fundacja Narodowe Centrum Skoków Narciarskich i Sportów Zimowych oraz serwis Skijumping.pl zapraszają do lokalu "World of Ski Jumping", który zlokalizowany jest tuż obok Wielkiej Krokwi w Zakopanem, przy ulicy Piłsudskiego 38. W nowootwartym muzeum poznasz historię skoków narciarskich, przyjrzysz się sprzętowi używanemu przez najlepszych zawodników świata, a eksperci przybliżą Ci oraz Twoim bliskim zakulisowe tajniki tej dyscypliny. Na miejscu istnieje możliwość zrobienia zdjęć na belce startowej czy w zwycięskiej pozie na tle skoczni wypełnionej kibicami, co będzie stanowiło wspaniałą pamiątkę z Zakopanego na lata.

Polub fanpage "World of Ski Jumping"!

"World of Ski Jumping" to również jedyne miejsce w kraju, gdzie w punkcie stacjonarnym możesz nabyć nasze foto-kroniki dotyczące sezonów w skokach narciarskich. Albumy "Ski Jumping 18/19" oraz "Ski Jumping 19/20" dostępne są osobno lub w pakiecie. Odwiedzając lokal przy Piłsudskiego 38, a także kupując nasze książki wspierasz podopiecznych Fundacji Narodowego Centrum Skoków Narciarskich i Sportów Zimowych. Wskocz z nami do świata skoków narciarskich, czekamy codziennie od 10 do 18!

Zapoznaj się z naszą ofertą książek o skokach >>>

Działalność Fundacji skupiona jest wokół klubów sportowych, profesjonalnych sportowców, amatorów oraz dzieci i młodzieży rozpoczynających swoją przygodę ze sportem. Jej celami są: odkrywanie młodych talentów, zachęcenie najmłodszych zawodników do postawienia swoich pierwszych kroków pod opieką instruktora, niesienie pomocy zawodnikom, którzy zaczynają budować swoje kariery i nawiązywanie współpracy pomiędzy zawodnikiem a sponsorem - umowy sponsorskie dotyczące powierzchni reklamowej na kasku, nartach oraz kombinezonie startowym.

Bardzo ważnym celem Fundacji jest promocja skoków narciarskich kobiet. Wśród podopiecznych znajdują się trzy duety sióstr: Natalia Słowik i Łucja Słowik, Marcelina Bełtowska i Pola Bełtowska, a także Amelia Polanowska oraz Wiktoria Polanowska. Ambasadorką grupy jest Joanna Szwab.

Przeczytaj więcej na temat funkcjonowania Fundacji Narodowego Centrum Skoków Narciarskich i Sportów Zimowych >>>


Redakcja, źródło: Informacja własna
oglądalność: (1833) komentarze: (0)

Możliwość komentowania tego artykułu została wyłączona przez Administratorów strony.

wątki wyłączone

Komentarze

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).