SOLGRO sponsorem Pawła Wąska [informacja prasowa]

 • 2020-11-19 16:20

Firma SOLGRO została nowym sponsorem Pawła Wąska. W nadchodzącym sezonie zimowym jej logo znajdzie się na kasku oraz czapce reprezentanta naszego kraju. Dla 21-letniego członka kadry narodowej to bardzo ważne wsparcie na tym etapie kariery.

Paweł Wąsek z SolgroPaweł Wąsek z Solgro

- Początki są zawsze trudne, dlatego też jednym z priorytetów firmy SOLGRO jest wspieranie młodych talentów. Wspomagając Pawła pragniemy przekazać mu solidną dawkę pozytywnej energii, którą dzielimy się na co dzień jako zespół SOLGRO. Widząc dotychczasowe osiągnięcia Pawła pragniemy docenić jego zaangażowanie i trud wkładany w każdy trening. Najlepszą inwestycją jest wpieranie młodych ludzi, którzy dążą do osiągnięcia swoich marzeń i celów – podkreślił współwłaściciel firmy Grzegorz Mordarski.

- Posiadanie indywidualnego sponsora jest bardzo ważne dla każdego zawodnika. Jeśli się chce poświecić w stu procentach karierze sportowej to nie ma raczej czasu na dodatkową pracę, a z czegoś żyć trzeba. Bardzo się cieszę na współpracę z firmą SOLGRO, ponieważ tworzy ją bardzo fajna grupa pozytywnych ludzi i, z tego co zdążyłem zauważyć, to większość z nich od dawna interesuje się skokami, więc wiem, że zawsze gdzieś tam spod skoczni czy przed telewizorami będą mnie dopingować. Ja natomiast mam nadzieję, że dam im nieraz powody do radości! - mówi Paweł Wąsek.

Firma SOLGRO założona przez Konrada i Grzegorza Mordarskich wywodząca się z Nowego Sącza to lider branży Odnawialnych Źródeł Energii w Małopolsce, specjalizuje się w instalacjach fotowoltaicznych i pompach ciepła. Firma SOLGRO w bieżącym roku została generalnym dystrybutorem niemieckich paneli fotowoltaicznych SOLUXTEC w Polsce. Rodzinna firma obchodzi w tym roku jubileusz 15-lecia działalności. 

 

Solgro

 

- Jesteśmy dumni z faktu, że SOLGRO w najbliższym sezonie będzie aktywnie wpierać młody talent wśród polskich skoczków.  Pełni wiary, że najbliższy sezon przyniesie wiele sportowych emocji, a wschodząca gwiazda w której pokładamy nadzieje, będzie osiągać coraz wyższe pozycje w generalnej klasyfikacji - komentuje Konrad Mordarski – współzałożyciel firmy SOLGRO.

Paweł Wąsek na tę zimę za priorytet stawia sobie dalszy rozwój sportowy, podparty wynikami na arenie międzynarodowej.

- Moim celem na razie jest podnoszenie poziomu sportowego i zbliżanie się do czołówki światowej - zapowiada drużynowy mistrz Polski w skokach na igelicie, który pochodzi z usportowionej rodziny. Jego siostra - Katarzyna - to złota medalistka krajowego czempionatu w narciarstwie alpejskim. Ze sportami zimowymi związani byli też tata i dziadek utalentowanego rodzeństwa. 

 

Paweł Wąsek

 


Redakcja, źródło: Informacja własna
oglądalność: (1414) komentarze: (0)

Możliwość komentowania tego artykułu została wyłączona przez Administratorów strony.

wątki wyłączone

Komentarze

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).