Dodatkowy konkurs Pucharu Świata pań w Austrii

 • 2021-01-07 17:30

Panie rywalizujące o Kryształową Kulę w sezonie 2020/21 będą miały dodatkową okazję do zmierzenia się w zawodach. Na początku lutego w Hinzenbach odbędą się aż trzy konkursy zaliczane do cyklu Pucharu Świata.

Pierwotnie w Górnej Austrii miały odbyć się dwa konkursy indywidualne. Komitet organizacyjny imprezy - ze względu na szereg odwołanych zawodów tej zimy - zdecydował się rozszerzyć program zawodów na 90-metrowej skoczni i dać paniom dodatkową szansę powalczenie o pucharowe punkty.

Zmagania skoczkiń w powiecie Eferding potrwają od 5 do 7 lutego. W 2020 roku w Hinzenbach dwukrotnie triumfowała przedstawicielka gospodarzy - Chiara Hoelzl.

Do tej pory odbył się tylko jeden konkurs zaliczany do klasyfikacji generalnej Pucharu Świata kobiet 2020/21. Grudniowe zawody w Ramsau wygrała reprezentantka Austrii - Marita Kramer. Aktualnie panie czekają na przedostatni weekend stycznia, na kiedy zaplanowano starcie w słoweńskim Ljubnie.

Kliknij, aby zobaczyć kalendarz Pucharu Świata pań 2020/21 >>>

Program PŚ pań w Hinzenbach (HS90):

05.02.2021 (piątek):

10:00 - oficjalny trening

12:00 - kwalifikacje

13:30 - pierwsza seria konkursowa

06.02.2021 (sobota):

11:30 - kwalifikacje

12:45 - pierwsza seria konkursowa

07.02.2021 (niedziela):

11:00 - kwalifikacje

12:15 - pierwsza seria konkursowa


Dominik Formela, źródło: FIS
oglądalność: (4088) komentarze: (2)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • janbombek stały bywalec

  Biedne te panie, FIS traktuje je trochę po macoszemu. Przy odrobinie dobrej woli pewnie udało by się znaleźć chętnego do organizacji jeszcze jednych styczniowych zawodów.

 • Arturion doświadczony

  Super! Dobry pomysł.

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).