Przerwana seria Kamila Stocha. "Sześć konkursów dało mentalnie w kość"

 • 2021-01-10 23:28

- Zabrakło komunikacji między głową i nogami. Ciało jest w bardzo dobrej kondycji. Technicznie wszystko wyglądało dobrze, ale głowa powiedziała, że potrzebuje wolnego dnia. Nie było dobrej energii i życia w tym wszystkim - twierdzi Kamil Stoch, który po trzech wygranych z rzędu zajął 17. miejsce na Hochfirstschanze. Polak przed weekendem na Wielkiej Krokwi zajmuje 3. miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata 2020/21.

Korespondencja z Titisee-Neustadt, Dominik Formela


Dominik Formela, źródło: Informacja własna
oglądalność: (3472) komentarze: (10)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • W Punkt weteran
  prawdziwy powód porażki Stocha

  Po prostu.
  Kamil chce wygrac 40-ty pucharowy konkurs na swojej skoczni. Uważa, ze to się Zakopanemu od niego należy. A nie jakiemuś Nowemu Titi Miastu. I ja go rozumiem.
  Jak wyprzedzać Małysza, to z przytupem.

 • wiola4697 profesor

  Kamil dziękujemy za walkę do końca! :) i tak jesteś wielki! :)

 • SebaSzczesnyy profesor
  @Xenkus

  No właśnie że nie. Bo to ty po każdym treningu czy próbnej jak Stoch jest 5 lub 6 to piszesz że średnio.

  Ja niczego od niego nie oczekuję. Wszystko co miał wygrać to wygrał do marca 2018. A to co później to już tylko dodatek.

  A ty masz jakieś chore oczekiwania. Jeszcze może liczysz że Nykanena dogoni ? Bo jeśli nie to wtedy będzie słabo? XD

 • Horenn bywalec
  @Xenkus

  Nie zrozumiałeś chyba, bo Kamil powiedział, że skok super, ale zabrakło głowy. Jakby był wypoczęty to ten skok by miał kilka ładnych metrów dalej i nie byłaby to nota 9.

 • Fan_Gruszki doświadczony

  Kamil, nie przejmuj się, i tak jesteś WIELKI

 • Xenkus profesor
  @SebaSzczesnyy

  Właśnie siebie opisałeś w tym komentarzu.

 • StochMistrz{29465894} profesor

  Kamil spokojnie zregeneruj się mentalnie i mięśniowo.W Zakopanym w Sobotę i Niedzielę będzie bardzo dobrze.Wierzę w to całym sercem.Kamil jest w bardzo dobrej formie z rezerwami w technice.

 • SebaSzczesnyy profesor
  @Xenkus

  Przecież mówił że zabrakło szczęścia. Nie każdy jego skok bardzo dobry będzie miał zawsze najwyższą notę. Ty myślisz że jak odda skok bardzo dobry to od razu będzie prowadził i to jeszcze z przewagą 10 pkt bo jak będzie mniejsza to będziesz go krytykował jak zawsze.

  Zawsze jak skacze dobrze to ty piszesz że Stoch średnio xd

  W głowie ci sie poprzewracało. Ty byś chciał żeby wygrywał każdy trening,kwali próbne i jeszcze konkursy bo jak raz przegra i bedzie 2 to zaraz piszesz że Stoch średnio.

 • Xenkus profesor

  Mam nadzieję, że skoki w Zakopanem będą tak udane, że Kamil skok w 2 serii z dzisiejszego konkursu nazwie ostatecznie średnim, bo 9 nota to tak średnio.

 • SebaSzczesnyy profesor

  Stało się to czego się bałem czyli duża strata w generalce do Graneruda. Mówiłem że trzeba uciekać z tej skoczni i odpocząć.

  Chociaż jeśli ma być jakiś sens liczenia tych punktów to on musi osłabnąć. Bo jak tak będzie skakać to nikt go nie dogoni.

  Zamiast liczyć na wygranie KK lepiej się zastanowić czy Kamil będzie miał szansę utrzymać podium PŚ do końca. Bo Kubacki czy Geiger mogą go wyprzedzić.

  Czekamy na Zakopane. Może tam będzie lepiej. Chociaż w sezonie 17/18 i 18/19 nie wszedł nawet do 2 serii.
  Oby było tym razem podium.

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).