Bad Mitterndorf się przygotowuje

 • 2005-01-04 10:30
Austriackie miasto, Bad Mitterndorf, które w styczniu będzie gospodarzem Pucharu Świata w lotach narciarskich, czyni ostatnie przygotwania. Organizatorzy starają się, aby nie było żadnych nieprzewidzianych sytuacji. Zabezpieczono przede wszystkim drogi dojazdowe dla zawodników, jak i kibiców.

W pobliżu skoczni zostaną ustawione zostaną dodatkowe parkingi. Organizatorzy wolą jednak, aby rzesze licznych fanów przybywali na skocznię Kulm innymi środkami transportu. Z tego względu podjęto współpracę z Austriackimi Kolejami, które uruchomią dodatkowe połączenia na czas zawodów.

Dla osób, które jednak zdecydują się na własny środek lokomocji przeznaczone zostaną parkingi poza miastem. 40 bezpłatnych busów będzie dowozić kibiców bezpośrednio do skoczni. Dla spragnionych i głodnych przewidziano stanowiska z żywnością.

Joanna Będzieszak, źródło: www.sportsplanet.at
oglądalność: (4791) komentarze: (8)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • anonim
  może w tych zawodach padnie nowy rekord skoczni ?? fajnie by było !!

  może w tych zawodach padnie nowy rekord skoczni ?? fajnie by było !!

 • Boy profesor

  Nagiller przy tym niewiarygodnie dalekim skoku na 220 metrów wypięła się narta przy lądowaniu i zaliczył upadek. Więc rekord wynosi 214 metrów Svana Hannawalda ustanowione na oficjalnym treningu. Małysz wtedy na tym samym treningu skoczył 210.5m.

 • anonim
  @realista

  Chyba jednak 214 Hanniego
  Nagillerowi zaliczyli jako "rekord życiowy", nie rekord skoczni.

 • realista początkujący
  ale podobno mu zaliczyli

  @mmm_krakow
  ale podobno mu zaliczyli ten wynik jako rekord
  jeśli nie Nagiller to kto?

 • anonim
  @realista

  Nagiller nie ustał skoku :P

 • realista początkujący
  kto rekordzistą??

  kto jest rekordzistą skoczni???
  nagiller który huknął 220m??

 • anonim

  Adaś jestes najlepszy i bedziesz

 • rudolf początkujący
  Nie moge sie juz doczekac lotow!!

  I porazki Ahonena!!.Jedyna slaboscia Ahonena sa skocznie mamucie nigdy mu tam nie szlo i teraz tez nie pojdzie hehe

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).