Virág Vörös zakażona wirusem SARS-CoV-2

 • 2021-04-01 13:15

Najlepsza węgierska skoczkini narciarska przechodzi COVID-19. Uczestniczka tegorocznych mistrzostw świata w narciarstwie klasycznym poinformowała, iż pozytywne wyniki testów otrzymali także członkowie jej rodziny.

- Niestety, ja i moja rodzina otrzymaliśmy pozytywne wyniki testów wykonanych pod kątem obecności wirusa SARS-CoV-2 - podaje Madziarka na łamach mediów społecznościowych.

Jak 21-latka urodzona w Szombathely przechodzi COVID-19? - Do tej pory moje objawy nie są takie złe. Czuję się trochę słabo, a do tego straciłam węch i smak. Miejmy nadzieję, że nie będzie gorzej. Uważajcie na siebie wszyscy! - apeluje reprezentantka Węgier.

Virág Vörös tej zimy wróciła do międzynarodowej rywalizacji po poważnej kontuzji kolana, której nabawiła się przy okazji Raw Air 2020 w Lillehammer. Członkini Kőszegi SE tylko raz przebrnęła kwalifikacje do zawodów z cyklu Pucharu Świata, zajmując ostatnie miejsce podczas jednego z trzech konkursów w Hinzenbach. W Oberstdorfie - podczas światowego czempionatu - zajmowała 41. i 48. miejsce w eliminacjach do zawodów.

Do tej pory najlepszym wynikiem Vörös w zmaganiach najwyższej rangi jest 25. miejsce, które Węgierka wywalczyła w 2020 roku w Ljubnie.


Dominik Formela, źródło: instagram.com/vrs_virag
oglądalność: (1795) komentarze: (10)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • Kolos profesor
  @gracz75

  Poniękąd muszę przyznać rację maruderom poniżej - w sezonie taka informacja jest istotna, po sezonie już nie więc trochę zbędny ten artykuł.

 • gracz75 stały bywalec

  ludzie o co wam chodzi ? to portal o skokach , wiec gdzie mieli podać wiadomość ze zarażona jest skoczkini ?
  jak zarażony byl Krychowiak i napisali o tym na Przegladzie sportowym to jakoś nikt nie marudził
  a poza tym nie chcesz nie czytaj , obecność tu i czytanie wszystkich info nie jest obowiazkowe

 • HalterWofer początkujący

  Niesamowicie istotna informacja, która odmieniła moje życie. Równie interesujące jest to, czy pan Włodzimierz kupi jutro chleb razowy, czy może skusi się on jednak na kajzerki. Zgadzam się z użytkownikiem poniżej, Formela powinien założyć covidowy blog.

 • wiatrhula111 weteran

  Ulubiony temat Dominiczka, może lepiej jakbyś zaczął tworzyć jakiś blog o Covidzie zamiast tutaj robić śmietnik

 • KacperM bywalec

  A kto to w ogóle jest?

 • marro profesor

  Nie znam jej żadnych dokonań ale wiem, że ma wirusa:)

 • muhamadi bywalec

  to jest ona? Na zdjęciu z insta wygląda jak chłopak

 • Kolos profesor

  Dzisiaj 1 kwitetnia, może to prima aprilis?

 • Łotysz stały bywalec

  Zaczynamy sezon ogórkowy

 • Snickers965 weteran

  Yyy co? XD

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).