Wkrótce ruszy sprzedaż biletów na LGP w Wiśle. "Liczymy na 50% pojemności trybun"

 • 2021-05-20 13:20

Reprezentanci Polski mają za sobą wiosenne zapoznanie ze skocznią. Pierwszym międzynarodowym testem tego lata będą dla nich zawody Grand Prix w Wiśle. Te odbędą się już za niespełna dwa miesiące (16-18 lipca). Kiedy sympatycy sportów zimowych mogą spodziewać się rozpoczęcia sprzedaż wejściówek? Poznaliśmy pierwsze ustalenia.

- Liczymy na to, że rządowe przepisy pozwolą na wypełnienie trybun w 50%. Tym razem dystrybucja odbędzie się tylko internetową drogą. Wczoraj podpisałem umowę z firmą za to odpowiedzialną - mówi Andrzej Wąsowicz, szef wiślańskiego komitetu organizacyjnego, w rozmowie ze Skijumping.pl.

- W przyszłym tygodniu ustalimy ceny wejściówek, natomiast szczegóły dotyczące sprzedaży ogłosimy na początku czerwca - dodaje beskidzki działacz. - Nastawiamy się na 50% pojemności trybun, natomiast w przypadku dalszego luzowania obostrzeń udostępnimy większą pulę biletów- uzupełnia Wąsowicz.

Przypomnijmy, iż ubiegłoroczne zawody z cyklu Letniego Grand Prix w Wiśle spod skoczni mogło oglądać maksymalnie 999 osób każdego dnia rywalizacji. Ceny biletów na piątkowe kwalifikacje wahały się od 20 do 30 złotych, natomiast wejściówka na dany konkurs kosztowała od 60 do 180 złotych.

Tego lata na obiekcie im. Adama Małysza (HS134) cykl Letniego Grand Prix zainaugurują nie tylko mężczyźni, ale i po raz pierwszy w historii kobiety.


Dominik Formela, źródło: Informacja własna
oglądalność: (6427) komentarze: (3)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • Elsa bywalec

  Kompletnie nie rozumiem, czemu nie zachecamy do 100procent wypelnienia?
  Tak to dziala na wolnym rynku w panstwie DEMOKRATYCZNYM
  POZDRO RADOSKOR!

 • papa_s weteran
  Powoli wszystko wraca do normy

  Pożyjemy zobaczymy...

 • PozytywnymOkiem bywalec

  Bardzo mnie to cieszy

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).