Borek Sedlak na kwarantannie w Rosji

 • 2021-09-14 18:00

Przed niedzielnymi zawodami Letniego Grand Prix w rosyjskim Czajkowskim asystent dyrektora Pucharu Świata - Borek Sedlak - otrzymał pozytywny wynik testu na COVID-19. Czech został natychmiast odizolowany od reszty uczestników zawodów i obecnie pozostaje na kwarantannie w Rosji.

Obecnie Czech czuje się dobrze, wcześniej miał jedynie lekkie objawy przeziębienia. Dodatkowe badania medyczne nie wykazały nic niepokojącego, zaś asystent dyrektora PŚ przestał też gorączkować.

Jeśli wszystko dobrze pójdzie, być może już pod koniec tego tygodnia czeski działacz FIS powróci do kraju. Kolejne zawody Letniego Grand Prix zaplanowane są w Hinzenbach (Austria), w dniach 24-25 września i jest duża szansa, że już wówczas Borek Sedlak będzie ponownie dawał sygnał do startu uczestnikom zmagań.


Tadeusz Mieczyński, źródło: Informacja własna
oglądalność: (2593) komentarze: (9)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • Kubalant stały bywalec
  @Qwertyuiop987654321

  Czyli potwierdzasz że za 20 lat dale będą obostrzenia I wszystko z tym związane. Dziwne jest to że popierasz coś takiego. Rozumiałbym jeszcze gdybyś wierzył że za miesiąc się to skończy i to wszystko jest dla naszego dobra. Ale ty po prostu wiesz że już nigdy nie będzie normalnie

 • Lataj weteran

  Podobnie miał środkowy Prevc. Nie móc wyjść z domu od razu, kiedy wszystko zacznie grać, to kpina. Jeszcze rozumiem krwistą wydzielinę albo hospitalizację, ale brak objawów?

 • Qwertyuiop987654321 początkujący
  @Kubalant

  Tak, wiem za 20 lat też się będę śmiał z takich foliarzy jak ty

 • Kubalant stały bywalec
  @Qwertyuiop987654321

  Za 20 lat będziesz pisał to samo

 • szczurnik bywalec
  @Qwertyuiop987654321

  Sezon szklarniowy idzie.

 • Qwertyuiop987654321 początkujący
  @Kubalant

  No i zaczyna się ten wysyp foliarzy na stronie

 • Groźny Wąsacz bywalec
  @Kubalant

  Już się zaczął tak na dobre ;) Czytaj Rasnov :D

 • Kubalant stały bywalec

  No i zaczyna się wirusowy cyrk

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).