Skoki w TVN, Eurosporcie i player.pl!

 • 2021-10-07 14:00

Dzięki kolejnym inwestycjom TVN Grupa Discovery rozwija ofertę dla widzów o jedno z najważniejszych praw sportowych w Polsce. Zbliżający się sezon zimowy będzie przełomowy! Skoki narciarskie – ukochana dyscyplina sportowa Polaków – transmitowane będą w TVN, Eurosporcie 1 i serwisie player.pl. Będzie to jeden z filarów zimowej oferty sportowej TVN Grupa Discovery w Polsce, której perłą w koronie są Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022.  

 • TVN Grupa Discovery z jeszcze lepszą ofertą dla widzów dzięki kolejnym inwestycjom w prawa do najważniejszych wydarzeń sportowych świata.
 • Najbogatsza oferta zimowa w Polsce: skoki narciarskie, igrzyska olimpijskie, biathlon, biegi narciarskie, narciarstwo alpejskie, mistrzostwa świata w narciarstwie klasycznym, alpejskim i biathlonie, łyżwiarstwo figurowe, short track, snowboard, narciarstwo dowolne
 • Wszystkie kwalifikacje i konkursy PŚ w skokach na żywo w Eurosporcie 1 i serwisie player.pl
 • Wszystkie konkursy PŚ w skokach rozgrywane poza Polską na żywo w TVN

Discovery Sports na mocy umowy z Infrontem przedłużyło do końca sezonu 2025/26 prawa do transmisji Pucharu Świata FIS kobiet i mężczyzn w skokach narciarskich, narciarstwie alpejskim, biegach narciarskich, kombinacji norweskiej, snowboardzie, narciarstwie dowolnym, a także mistrzostw świata w narciarstwie klasycznym i alpejskim oraz zawodów ISU w łyżwiarstwie oraz biathlonowego World Team Challenge i letniego Grand Prix w skokach narciarskich. Niezrównana oferta zimowa TVN Grupy Discovery w tym Eurosportu obejmuje również prawa do Zimowych Igrzysk Olimpijskich Pekin 2022, Pucharu Świata IBU i mistrzostw świata w biathlonie. Tylko na platformach grupy – w tym TVN, na obu antenach Eurosportu oraz w serwisie player.pl – miłośnicy sportu będą mogli oglądać rywalizację swoich idoli.

Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy polskich widzów i inwestujemy, aby pokazywać im najważniejsze wydarzenia sportowe świata! Od lat budujemy i rozwijamy portfolio praw sportowych, a dyscypliny zimowe zawsze zajmowały w nim szczególne miejsce. Jestem bardzo szczęśliwa, że w nadchodzących latach wszyscy Polacy będą mogli z zapartym tchem oglądać starty naszych skoczków w TVN, Eurosporcie i Playerze. Skoki to podstawa sportowej zimy, ale nasza propozycja dla widzów jest kompleksowa i gwarantuje tysiące godzin transmisji w wielu pasjonujących dyscyplinach – powiedziała Dorota Żurkowska-Bytner, dyrektor Eurosportu w Polsce.

W TVN mamy bezkonkurencyjną ofertę rozrywkową, świetne seriale, niedoścignione w swojej kategorii newsy, najlepszą telewizję śniadaniową, a teraz dodatkowo jedno z najważniejszych wydarzeń sportowych tej zimy – skoki narciarskie. To historyczna zmiana w naszej ofercie programowej. Ucieszą się z niej widzowie naszego głównego kanału i wszyscy fani skoków w Polsce. Damy z siebie wszystko, by zobaczyli tę kultową dyscyplinę w niespotykanej dotąd odsłonie  – podkreślił Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN.

Sezon zimowy rozpocznie się pod koniec października wraz z inauguracją Pucharu Świata w Soelden. Już 19 listopada na ekrany widzów wrócą skoki narciarskie! Kwalifikacje do konkursów w Niżnym Tagile pokaże Eurosport 1 i Player, a sobotnie i niedzielne zawody będą transmitowane również na ogólnodostępnej antenie TVN. To tam miliony Polaków obejrzą wszystkie konkursy Pucharu Świata oprócz rywalizacji w Wiśle i Zakopanem, którą widzowie będą mogli śledzić w Eurosporcie i Playerze. Na przełomie grudnia i stycznia rozegrany zostanie prestiżowy Turniej Czterech Skoczni. Sezon skoków zakończy się w marcu lotami w Planicy.

W każdym tygodniu TVN Grupa Discovery będzie transmitować zmagania największych gwiazd w różnych dyscyplinach. Widzowie zobaczą między innymi starty Maryny Gąsienicy-Daniel w narciarstwie alpejskim, Izabeli Marcisz i Moniki Skinder w biegach narciarskich, a także – na kanałach Eurosportu i w Playerze - Moniki Hojnisz-Staręgi i Kamili Żuk w biathlonie oraz Natalii Maliszewskiej w short tracku.

Punktem kulminacyjnym sezonu będą Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022. Na platformach Discovery dostępny będzie każdy niezapomniany moment najważniejszego wydarzenia sportowego świata.

TVN to polska wiodąca, komercyjna, bezpłatna stacja telewizyjna, znana z wysokiej jakości programów rozrywkowych oraz wiarygodnego i solidnego dziennikarstwa. Kanał TVN został uruchomiony w październiku 1997 roku. Jest to jedna ze stacji telewizyjnych, która w największym stopniu przyczyniła się do rozwoju wolnych mediów oraz rozwoju technologicznego i profesjonalizacji dziennikarstwa w Polsce. Oferta programowa TVN obejmuje produkcje własne, w tym cieszące się ogromną popularnością światowe formaty rozrywkowe oparte na licencjach (np. „Kuchenne rewolucje”, „Mam talent!”, „MasterChef”, „MasterChef Junior”, „Top Model”), liczne programy autorskie („Kuba Wojewódzki”, program interwencyjny „Uwaga!”, pasmo telewizji śniadaniowej „Dzień Dobry TVN”), największe hity filmowe i seriale telewizyjne („Na Wspólnej”), oraz produkcje zagraniczne. Do flagowych pozycji programowych kanału należy również wieczorne wydanie codziennego serwisu informacyjnego „Fakty TVN”. Ogromną popularność kanał zawdzięcza niezwykle lubianym gwiazdom i wyrazistym osobowościom, od lat kojarzonym z telewizją TVN.

Eurosport 1 to najpopularniejszy płatny kanał sportowy w Polsce oferujący tysiące transmisji z wyjątkowych wydarzeń sportowych, w tym igrzysk olimpijskich, Pucharów świata i mistrzostw świata w dyscyplinach zimowych, turniejów tenisowego Wielkiego Szlema, wyścigów kolarskich na czele z wielkimi tourami, turniejów snookerowych, rozgrywek europejskich pucharów i mistrzostw Europy w piłce ręcznej kobiet i mężczyzn i wielu innych.

Pod koniec czerwca TVN Grupa Discovery poszerzyła ofertę Playera, najpopularniejszego polskiego legalnego serwisu streamingowego o zasoby Eurosportu. Dzięki temu użytkownicy zyskali możliwość oglądania najważniejszych wydarzeń sportowych połączoną z ogromną biblioteką najlepszych filmów i seriali, popularnych tytułów Player Original, programów rozrywkowych i edukacyjnych, newsów, treści lifestyle, motoryzacyjnych oraz kontentu dla dzieci.


Redakcja, źródło: TVN Grupa Discovery
oglądalność: (33905) komentarze: (405)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • Arturion doświadczony

  A poza wszystkim: skoki (PŚ) powinna pokazywać TVP. Inaczej popularność tego sportu spadnie.
  Obym się mylił.

 • Arturion doświadczony
  @San_Escobar

  Takie to i życie.
  Zresztą zobaczycie! ;-)

 • San_Escobar początkujący
  @Arturion

  Histeryzujesz. Poza TVP też jest życie.

 • Arturion doświadczony
  @Pavel

  A ja mam. I wielu innych też ma. Ot, co malczik.

 • Pavel profesor
  @Arturion

  Chyba twoja porażka, ja ze skokami na TVNie nie ma żadnego problemu.

 • Arturion doświadczony
  @Arkzyw

  No właśnie. Więc podsumujmy: brak transmisji skoków w TVP to porażka przede wszystkim nas, kibiców. No i samych skoków.

 • Arkzyw początkujący
  Ehh....

  Kiepsko...naprawdę kiepsko. Skończyły się dobre czasy skoków w telewizji...pomijając względy polityczne(chociaż to też mi się nie podoba) nawet eurosport przerywa skoki "mało ważnych" reklamami...TVN pewnie pójdzie o krok dalej. Do tego nie mają dobrych komentatorów...

 • Arturion doświadczony
  @RET_RET

  Nie zauważyłem. A oficjele na trybunach to norma. I w zasadzie ich obowiązek.

 • RET_RET doświadczony
  @Arturion

  Ty się nie wykręcaj kanałem tematycznym. TVP Sport to odpowiednik Eurosportu w Grupie Discovery. Ale nawet i w TVP Sport nie przepuszczają okazji, żeby się podlizać władzy, słodko wspominając jej przedstawicieli obecnych na trybunach.

 • Arturion doświadczony
  @RET_RET

  Przecież nie podczas skoków! W ogóle TVP Sport jest OK.

 • RET_RET doświadczony
  @Kolos Dalibóg

  "No i znając TVN - transmisje skoków mogą być wykorzystane do agitacji politycznej."
  Bardzo mnie dziwi, że nie zauważyłeś agitacji politycznej w TVP.

 • Qrls stały bywalec
  @Sousuke

  O kurczę, właśnie chciałem Ci napisać że najtaniej jest wykupić sam eurosport bezpośrednio na stronie eurosportu na rok, ale chciałem zweryfikować i widzę że teraz da się tylko wykupić to z Playera, jeszcze półtora roku temu zapłaciłem 44zł za rok eurosportu (regularna cena to było 88 ale robili często promocję -50%) teraz najtańsza opcja to 15 zł miesięcznie co winduje mocno cenę (ok jeśli kogoś interesują tylko skoki to może wykupić tylko na miesiące w których jest sezon). Nie są to jakieś duże pieniądze ale jeśli ktoś ogląda inne sporty to licząc gdzie co jest to robi się już kwota.

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).