COC w Seefeld: Zwycięstwo Dimitri Ipatova!

 • 2005-01-01 14:59
Tradycyjny noworoczny konkurs skoków w ramach Pucharu Kontynentalnego, który odbywał się w austriackim Seefeld, zdecydowanie wygrał Rosjanin Dimitry Ipatov. Jedynym z naszych reprezentantów, który zakwalifikował się do serii finałowej był Paweł Urbański ostatecznie plasując się na 26 miejscu...

Rosjanie, którzy od kilku dni prowadzeni są przez niemieckiego szkoleniowca Wolfganga Steierta, radzą sobie coraz lepiej. Po zwycięstwie Dimitri Vassiliewa przed tygodniem w St Moritz, tym razem bezkonkurencyjny okazał się jego kolega z drużyny, Dimitri Ipatov, który po skokach na odległość 99,5 i 97,5 metrów wyprzedził drugiego w klasyfikacji Austriaka Reinharda Schwarzenbergera (95 i 94,5 m) oraz Manuela Fettnera (94,5 i 91,5 m).

Występ naszych reprezentantów w dzisiejszym konkursie był bardzo nieudany i tylko Pawłowi Urbańskiemu udało się zakwalifikować do serii finałowej, który ostatecznie uplasował się na 26 miejscu (90 i 86,5 m). Marcin Bachleda ukończył zmagania na 39 miejcu (89 m), Piotr Żyła był 50 (87,5 m), a Stefan Hula i Kamil Stoch, którzy skoczyli dokłądnie tyle samo co Żyła, sklasyfikowani byli odpowiednio na 56 i 63 miejscu.

WYNIKI I KLASYFIKACJE
Zobacz pełne wyniki konkursu »

Damian Pietrzak, źródło: Informacja własna
oglądalność: (6093) komentarze: (5)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • anonim
  -----

  Czy nasze "szerokie zaplecze nie moze wziąsc d.. w troki i zacząc porządnie skakac

 • anonim

  Coś słyszałem że już zwolnili tego zbawcę Steierta...

 • anonim

  jeszcze wywalczą miejsce w pś dla rosliakowa.

 • anonim

  kwestia czasu - w japonii wasiliew pierwszy, a ipatow i fatkullin w 20-tce.

 • seba początkujący

  Steier zbawca Rosjan za niedługo Vassiliev wygra Puchar Świata

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).