Seria próbna w Bad Mitterndorf przesunięta na godzinę 13:30

 • 2005-01-14 12:03
Seria próbna, przed dzisiejszymi kwalifikacjami w Bad Mitterndorf została przesunięta na godzinę 13:30. Pierwotnie miała się ona odbyć o 11:30, jednak z powodu obfitych opadów śniegu organizatorzy zmuszeni byli do zmiany planów.

Kwalifikacje zostaną rozegrane tuż po treningu.

Tymczasem jeszcze dziś rano nie było pewne, czy lider PŚ - Janne Ahonen - nie zdecyduje się jednak wystartować Bad Mitterndorf. Fin ponownie ma jednak wysoką gorączkę i jego występ w Kulm jest niemożliwy.

Przypomnijmy, iż w dzisiejszych kwalifikacjach wyłonionych zostanie 40 zawodników (a nie 50 jak w przypadku normalnych zawodów), którzy wystąpią w jutrzejszym konkursie PŚ w lotach.

Zapraszamy do odwiedzania naszego serwisu, gdzie na bieżąco dowiedzieć się można będzie o przebiegu wydarzeń, jak również do komentowania zmagań skoczków na naszym czacie »

Wyniki na żywo możecie oglądać klikając tutaj »

Zobacz wszystko o zawodach PŚ w Bad Mitterndorf...»

Tadeusz Mieczyński, źródło: Informacja własna
oglądalność: (6181) komentarze: (21)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • anonim

  rutkowski168m

 • Boy profesor

  Jednak Alan Alborn upadł po tym skoku na 212m.

 • Boy profesor

  Jak by ktoś w tej serii próbnej skoczył ponad 214 m czyli dalej od rekordu skoczni to czy ten skok byłby zaliczony jako rekord skoczni??

 • Boy profesor

  Jak on to zrobił?? Tylko 2 metry mniej od rekordu Hannawalda!!!

 • Boy profesor

  Alan Alborn skoczył 212 metrów!!!!

 • anonim
  212m

  Widzieli ile skoczyl Alborn

 • manxz bywalec
  @tutol

  Oczywiście, że może! Kto mu zabrania? :)
  Tak naprawdę to głęboko w to wierzę. Choć teraz, jak nie ma MasKera, to pewnie wszyscy się szczególnie postarają. Tak czy owak - trzymajmy za Adama kciuki!!!

 • anonim
  @tutol

  Pewnie, że może wygrać! Ale czy wygra....

 • anonim
  ziehhhh

  jak myślicie czy adaś może wygrać

 • anonim

  jak sądzicie czy małysz jest w stanie wygrać jutro

 • Matylda początkujący
  Kaczyholek

  Racjonalnego wytłumaczenia takiej decyzji chyba nie ma. Można się domyślać, że ze względów "telewizyjnych" skrócono listę startową. Loty trwają dłużej niż skoki, czas antenowy drogi, transmijsa musi iść szybko i sprawnie, filmy i inne "tok szoły" na RTL nie mogą zbyt długo czekać na swój występ. To tylko moje przypuszczenia, mogę się mylić.

  Marketing informacyjny Janne Ahonena działa bez zarzutu: O Wielkim Nieobecnym powinno się duuużżżżooo mówić i pisać. I tak też się dzieje.

 • anonim
  kwalifikacje

  czy ktos wie dlaczego tylko 40 skacze w konkursieglownym

 • anonim
  nieprawda

  Ja zawsze jak choruje mam 40 stopniową gorączke a po dwóch dniach mi przechodzi!!!

 • anonim
  Ahonen

  Janne nie wystartuje w Kulm . Informacja na podstawie skispingen.de

 • anonim

  na skispringen.com.pl pisze że Ahonen nie wystartuje

 • anonim

  juz skacza rutkowski 123 m cueniutko

 • anonim

  mix czosnku,gripexu i o;7 z sokiem z czarnej porzeczki i cica colą jak widać daje rezultaty.Ahonen,skacz i wygrywaj

 • anonim

  skacza czy nie

 • anonim
  :)

  Przecież 40-sto stopniowa gorączka nie opada w ciągu jednego lub dwóch dni.Coś kręcą(finowie) z tą chorobą Ahonena,to chyba jakaś gra psychologiczna.

 • anonim

  rutki mteja malysz w konkursie

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).