Alexander Herr już po operacji

 • 2005-01-14 19:38
Tydzień po nieszczęśliwym upadku w Willingen Alexander Herr został poddany operacji. Zabieg został przeprowadzony w klinice ortopedycznej w Markgroeningen przez ordynatora oddziału Joerga Richtera. 26-letni zawodnik wkrótce opuści szpital i uda się na rehabilitację.

Wszystko przebiegło dobrze. Pacjent zostaje dwa dni w szpitalu, potem może rozpocząć rehabilitację- ocenia głowny lekarz stan zdrowia Alexandra Herra- Dla bezpieczeństwa stan kolanowy został usztywniony szyną-dodaje lekarz. Jesli nie pojawią sią komplikacje zawodnik za pół roku wróci do treningów.

Herr nie poddaje się i zapowiada, ze da z siebie 500% po powrocie do sportu. Jestem zadowolony, że wkrótce będę mógł znów w pełni obciążyć kolano- mówi poszkodowany.

Joanna Będzieszak, źródło: Sport.de
oglądalność: (5410) komentarze: (18)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • anonim

  Ludzi, ja gokocham. On jest po prostu cudny. Życzę mu jak najszybszego powrotu na skocznię

 • anonim
  Alex - wracaj!!!

  Alex, zycze szybkiego powrotu do zdrowia !!! Wszystkiego naj,naj,najlepszego!!! Czekamy na Ciebie...wracaj szybko :*

 • anonim
  -

  Bedzie dobrze Alex !! Bedzie dobrze !! Wracaj szybko na skocznie !! Tesnimy za Toba !! Wrcacaj do zdrowia !! POZDRAWIAM *papa*

 • anonim

  wracaj szybko na skocznie,alex!!!!!!!!!!!

 • anonim
  Alles Gutes

  Wracaj na skocznie!!

 • manxz bywalec
  Bravo x3 dla Joerga Richtera!!!

  W końcu kolanem pacjenta miano się zająć i bez tego wypadku-upadku. Ale że pacjent jest stawonogiem, z jego STANEM kolanowym zawsze coś się uda zrobić. Bo co by to było, gdyby go nie było!
  Najlepszego, Alex!!!

  @Albert Sokolovsky: Bynajmniej afirmuję. Azaliż RZYCZĘ progresu w jakże niełacno przyswajalnej dziedzinie ortografii. Tudzież również pozdrawiam!
  Uff... :)

 • anonim
  Wracaj do zdrowia

  Zycze szybkiego powrotu do zdrowia, oraz niech jak najszybciej wraca na skocznie.

 • anonim

  tarnow zyczy szybkiego powrotu na skocznie Herrowi!!!.

 • anonim
  sport to zdrowie ...

  biedaczek ... szkoda mi go, juz mu tak dobrze szło, aż tu ten felerny upadek ... życzę mu zdrówka i żeby szybko wracał do zdrowia ... i kto tu mówil że sport to zdrowie :(

 • anonim
  Dodanie

  Oczywiście pozdrawiam Alexandra, będzie ok ! :)

 • anonim

  Ludzie, ja też chcę takiego ekstra lekarza, z moim kolanem już raczej nic sie nie da zrobić, a miałam mniejszy uraz od Alexa...
  Ehhh....

 • anonim
  Albert Sokolovsky

  och Albert... zycze sie pisze przez Ż !!

 • SOSNA początkujący
  :)

  Cieszę się, że już po wszystkim. Teraz wszystko zależy od niego. Jak będziemy trzymać za niego kciuki to mu się uda. Na pewno!!!

 • Boy profesor

  Alex może wystartuje już w LGP 2005 ale raczej nie, bo wtedy chyba jeszcze będzie przechodził rehabilitację.

 • anonim

  Witam
  Koniugując można by rzec iż onegdaj z doznaniem takiejże kontuzji tudzież poważnego urazu fizycznego zawodnik zakończyłby swój tryb karierowy, jednakże postęp dzisiejszej medycyny jest takeż wyższy od pracy lekarzy z tamtego wieku iż wszystko jest możliwe. Ja osobiście rzyczę Herrowi Alexandrowi szybkiego ongiś zgodnie z tradycją powrotu do zdrowia.

  Dziękuję za przemowę i oczekuję na ten komentarz.

 • anonim

  ja moglam mu zrobic operacje.jestem lekarka

 • kazik początkujący

  alex boli cie nie/

 • anonim

  Wracaj do zdrowia Alex! :)

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).