II konkurs Lotos Cup w Zagórzu. Program imprezy

 • 2005-01-21 07:17

W dniach 22 i 23 stycznia odbędą się II zawody z cyklu Lotos Cup, zaplanowane wcześniej jako konkurs o II Puchar Bieszczadów. Miejscem, gdzie zorganizowane zostanie kolejne spotkanie młodych skoczków, będzie mała miejscowość w Bieszczadach - Zagórz.


Organizatorem miejscowym jest Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu oraz Zagórskie Towarzystwo Sportowe "ZAKUCIE" w Zagórzu,


Kluby biorące udział w zawodach to: Wisła - Ustronianka, Olimpia Goleszów, Sokół Szczyrk, kluby z Zakopanego, a także kluby miejscowe: Górnik Iwonicz, ZTS Zakucie, ZTN „Zakucie.
Rywalizacja przebiegać będzie na skoczniach K20 i K40 w trzech kategoriach: dzieci starsze, młodzicy, juniorzy młodsi. Przypomnijmy, iż tylko ci zawodnicy będą mogli być ujęci w końcowej klasyfikacji generalnej Lotos Cup, którzy wezmą udział przynajmniej w 6 konkursach.


Program zawodów :
21 styczeń 2005 r. godz.14.00 - trening na skoczniach K-20, K-40
21 styczeń 2005 r. godz.1800 - odprawa techniczna i losowanie budynek ZTS „Zakucie
22 i 23 styczeń 2005 r. godz.9.30-11.30 - trening
22 i 23 styczeń 2005 r. godz.12.00 - konkurs skoków (K-20)
22 i 23 styczeń 2005 r. godz.14.00 - konkurs skoków (K-40)
23 stycznia 2005 r. godz.16.00 - ogłoszenie wyników, rozdanie nagród
i oficjalne zakończenie imprezy


Barbara Niewiadomska, źródło: zagorz.pl
oglądalność: (5850) komentarze: (13)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • anonim

  DZIS MOJE URODZINY ADAM WYGRA!!!

 • anonim

  CZESIU JUTRO MOJE URODZINY

 • anonim

  WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO

 • Andy początkujący
  Adi P.

  Dzięki :)

 • Adi.P. początkujący
  Andy (--.ds.univ.gda.pl)

  Ta najmniejsza to K-10, posiadaja sztuczne oswietlenie(wszystkie).Rok budowy 2003, chociaż największa istniała już dawno, ale miała punkt K-34. Piersze zawody rozegrano tu w 1954 r.A zwycięzcy to Józef Rygiel i Marian Mogilan.Modernizacja trwa nadal ,w zeszłym roku położono igelit na K-10, a w tym będzie on kładziony na pozostałych dwóch.

 • anonim

  ha zagórz city - mówię wam, wiem coś o tym bo tu mieszkam :):)

 • anonim
  Zyczonka:)

  Życzę Ci
  odwagi wschodzacego słońca,
  które mimo nędzy
  i ogromu zła tego świata,
  dzień po dniu wschodzi
  i obdarza nas blaskiem
  i ciepłem swych promieni. (Phil Bosmans)

  Wszystkiego najlepszego Czesiu :))) 100 lat i nie pij więcej prosze:))))...ale jestes już stary hehe;);)


  A jutro specjalnie dla Ciebie Adaś wygra zawody:))))))

 • anonim

  Wszystkiego najlepszego Czesiu! A tak woogule chciał bym sobie poskakac :P

 • Andy początkujący

  aaa, no i oczywiście wszystkiego najlepszego dla Czesia!

 • Andy początkujący

  Czy ktoś mógłby napisać coś więcej o tych skoczniach?? Kiedy zostały zbudowane, jaki jest punkt K trzeciej z nich itd..

 • anonim
  Zyczenia dla Czesia z Bochum

  Wszystkiego najlepszego w imieniu calej Warszawy!

 • anonim
  @Czesiu :)

  Dziś masz urodziny? Wszystkiego najlepszego :)))

 • anonim

  spowodu moich 30 urodzin stawiam wszystkim po 3 piwa i 5 krotkich i mam nadzieje ze za 30 lat bede mogl tu napisac ze z powodu 60

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).