Piątkowe treningi i kwalfikacje w Neustadt odwołane

 • 2005-01-21 13:30

Niestety, po raz kolejny pogoda przeszkodziła skoczkom i organizatorom. Najpierw zaplanowany na 11-tą trening, z powodu silnych podmuchów wiatru został przesunięty na godzinę 14-tą, ale ostatecznie całkowicie zrezygnowano z rozegrania dziś chociażby jednej serii skoków w Neustadt.

Od wczoraj w Schwarzwaldzie pogoda nie sprzyja skakaniu. Silny wiatr uniemożliwił przeprowadzenie nieoficjalnego, czwartkowego treningu, a momentami dochodził do 17 m/s. W tej chwili w Neustadt pada deszcz przechodzący w śnieg oraz wieje silny wiatr.

Dzisiejszy trening ma odbyć się jutro, o godzinie 11, natomiast kwalifikacje do sobotniego konkursu zaplanowano na 12-tą.

Program zawodów:

Piątek, 21.01.2005
11:00 - Dwie oficjalne serie treningowe
ok. 13:00 - Kwalifikacje


Sobota, 22.01.2005
11:00 - Trening
12:00 - Kwalifikacje
13:45- Pierwsza seria konkursowa

Niedziela, 23.01.2005
12:00 - Kwalifikacje
13:45 - Pierwsza seria konkursowa


Anna Szczepankiewicz, źródło: Informacja własna
oglądalność: (5714) komentarze: (24)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • anonim

  DZIS MOJE URODZINY ADAM WYGRA!!!

 • anonim
  małysz

  małysz wygra na pewno

 • anonim
  fatalnie

  to bardzo źle,że odwołano kwalifikacje zawodnicy będą przed konkursem bardzo zmęczeni i nie będzie rywalizacji

 • anonim

  JUTRO MOJE URODZINY

 • anonim
  co jest...??

  szkoda ze odwolali kwalifikacje mam nadizjee ze konkurs sie odbedize

 • Kibic początkujący

  Szkoda, ze nie bylo dzisiaj skokow. Kuttin wczoraj chyba wiedzial, ze moze nie byc dzisiaj treningow i kwalifikacji i dlatego Adam i spolka skakali wczoraj. Zawsze Adam ma dwa skoki wiecej niz inni. I jutro moze nawet nie byc treningu, ani kwalifikacji. Co by bylo oczywiscie na korzysc Adama.

 • anonim
  -

  eeeeeee...... szkoda gadać ,specjalnie nie skakali bo mieli balange......

 • anonim
  do Dexter

  nie skakaliby z noktowizorami

 • realista początkujący
  to wina Ahonena

  mam nadzieję ze jutro wiatr obróci się przeciwko niemu

 • anonim

  jutro synoptycy przewidują słaby wiatr.Spokojnie!

 • shadow początkujący

  i znów zaczyna wiać wiatr

 • anonim
  Felieton

  Zapraszam do komenta mojego Felietonu!!! Znajdziecie na stronie
  http://blondynekhades.blog.onet.pl

 • anonim
  @nieznany

  A jak ty bys chcial tam kwalifikacje rozgrywac wieczorem?? Po ciemku mieliby skakac??!!??

 • anonim

  Nie mogli przełożyć kfalifikacji na wieczór

 • anonim
  Po Co to neustad

  Moglo by zamiast Neustadt wstawić np:Flun albo Calgary lub Courchevel

 • anonim
  Na ORF leca skoki

  narciarskie kwalifikacje sa pokazywane?? Jesli tak to powiedzcie w jaki sposb odbieracie te stacje moze jest ona w internecie na zywo??? To pilne prosze o ppomoc

 • anonim

  Zdaje się wiatr bardzo lubi Ahonena, hehe :)))))))

 • anonim
  k u r w a

  no nie a tak chcialem se treninga obejzec co za pech

 • anonim

  Śmieszno troche.Ahonen przyjeżdża Wiat Wieje Ahonena nie ma Wiatru też nie:)Dziwna sprawa:)

 • anonim
  :[:[

  Durny wiatr:[

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).