Wieści z Zakopanego: dyskwalifikacja Tomka Pochwały

 • 2005-01-28 19:15

Jak udało się nam dowiedzieć, powodem dyskwalifikacji Polaka w kwalifikacjach był nieregulaminowy kombinezon. Sytuacja ta wykluczyła naszego zawodnika ze startu w jutrzejszych zawodach.

W serii kwalifikacyjnej upadki przydarzyły się Michaelowi Uhrmannowi i Marco Steinauerowi - zawodnikom nic się nie stało, są cali i zdrowi.


Bartłomiej J. Boczek i Marcin Żak, źródło: informacja własna
oglądalność: (5565) komentarze: (20)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • anonim
  królem jest Małysz

  Pochwała i tak nic by nie pokazał, niech żyje i wygrywa Adam Małysz

 • anonim

  ciekawe co Śliż pokaże:P Może jakoś prześliżgnie sie na bule:P

 • anonim

  jedno drewno mnie w konkursie...

 • anonim

  teraz widać co sobie "śedziowie" robią w polskich skokach na mistrzostwach polski pochwa skakał w tym samym kombinezonie i widocznie nikt nie sprawdzał kombinezonów bo już wteyd by wykryli że ma za szeroki ale MP to MP a PŚ to co innego tu już panują normalne regóły masz nieprzepisowy sprzęt wypierdalaj, założesieżegdyby któryś z młodych na MP skakał w zadużych nartach to i taknikt by nic nie zrobił no bo niech se leci dalejw prasiesienapiszeżepolskie skoki stoją na wysokim poziomie a to że go zdyskwalifikują na najbliższym pucharzeświata nikogo nie obchodzi przynajmniej nie bedzie blamażu bo dyskwalifikacja a nie skok na bule

 • anonim
  Z niego nic nie będzie.

  Z niego nic nie będzie. Jedyna nasza nadzieja w Małyszu i Matei. zycze im dalekich skoków.

 • anonim
  ..............

  .......................................

 • anonim

  Kiedy ten Pochwała oddał jakiś dobry skok ja sobie nie przypominam albo sie przewraca albo go dyskwalifikują.
  Wypad z kadry!!!

 • anonim

  POCHWAŁA TO KOMPLETNE ZERO. JAKI Z NIEGO NIBY SKOCZEK???
  ŻENADA ...

 • anonim
  skoki

  Mamy szczęście że nie startowali chińczycy,koreańczycy, oraz reprezentanci Mali, Jamajki iMadagaskaru bo wyeliminawaliby następną trójkę Polaków.

 • ibiza początkujący
  adzio mały

  no co skandal w Polsce go zdyskwalifikowali!! bo to Polska elegancja francja!! ADAM MAŁYSZ!!!

 • anonim

  KRÓL JEST TYLKO JEDEN ADAM.MAŁYSZ

 • Andy początkujący

  Pochwała to taka wieczna ofiara losu

 • anonim
  Ile

  a Ile skoczył?
  Zakwalifikował by sie?

 • anonim
  Tyle lat

  Tyle les skacza i nie wiedzą w czym mozna a w czym nie to znaczy ze albo był pijany albo jest skończonym kretynem :]

 • anonim

  Komisja sędziowska coś musi robić .Mają pierdzieć w stołki?.

 • snow początkujący

  Podczs treningów komisja sędziowska nie ma obowiązku kontrolowania ubiorów skoczków. Rygorystycznie podchodzi do problemu podczas serii ocenianych.

 • anonim
  @kejske

  Trening to trening, nie decyduje o niczym i każdy może skakać w czym chce. A jeżeli chodzi o kwalifikacje i zawody, każda ekipa zna przepisy i powinna zawodnikowi zapewnić kombinezon zgodny z regulaminem. I go przed skokiem sprawdzić. Za to FIS sprawdza PO, takie są reguły, wszystkim znane świetnie.

 • anonim

  kibicujcie nbachledziedzi i malyszowi

 • anonim
  fis niech sie sprawdza kombinezony przed treningami..

  popieram cie kejske bo to jest prawdziwe kretynstwo

 • anonim

  a przepraszam w treningu im ten nieprawidlowy kombinezon nie przeszkadzal? ja sie pytam czy nie mozna 10minut przed skokiem lub kontrola ta sama metoda jaka uzywa fis sprawdzic ten kobinezon? Normalnie czasem mi sie wydaje ze to juz jest objaw kompletnego kretynstwa i nie wiem czy zamiast krytykowac nie powinienem zaczac wspolczuc tym co do tego dopuszczaja... sorry za ton ale to moze przecierz czlowieka kompletnie oslabic

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).