Robert Kranjec najlepszy w Lauscha

 • 2005-01-29 20:24

Robert Kranjec wygrał sobotnie zawody pucharu kontynentalnego w Lauscha. Słoweniec poszybował na 101,5m i 99,5m i wyprzedził Fina - Kalle Keituri który w pierwszej serii osiągnął aż 104,5m, a w drugiej był tylko pół metra gorszy od Kranjca, jednak słabe noty za styl nie pozwoliły dziś Finowi na zwycięstwo.


Na podium znalazł się także Koreańczyk - Hueng-Chul Choi - który uzyskał 102 i 98,5m.

Fatalnie zaprezentowali się Polacy. Najlepszy z nich - Wojciech Topór uplasował się 28. lokacie. Na półmetku zawodów Topór plasował się na niezłym, 19. miejscu, po skoku na 99,5m, jednak w drugiej serii Polak zupełnie zepsuł swoją próbę, lądując na 78,5m.

Pozostali nasi reprezentanci nie weszli do finałowej 30-tki konkursu. Na 43. lokacie sklasyfikowany został Piotr Żyła (89,5m), 48. był Tomisław Tajner (85m), a Paweł Urbański zajął dopiero 49. lokate po skoku na 84,5m.

Już jutro o 13:30 kolejne zmagania o punkty Pucharu Kontynentalnego w Lauscha. Z góry przepraszamy za ewentualne opóźnienia wynikach i relacji.


Zobacz pełne wyniki konkursu »
Zobacz wyniki I serii konkursu »


Tadeusz Mieczyński, źródło: Informacja własna
oglądalność: (5433) komentarze: (14)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • anonim
  bobik

  Ole Bobik^^

 • anonim

  W serii próbnej fantstyczny skok Topóra - 103 m

 • Boy profesor

  Chińczyk Tian miał w pierwszej serii bardzo dobry skok, ale w drugiej skoczył fatalnie. Punkty zdobył wprawdzie i może być z tego zadowolony. Jest on aktualnie lepszy od kilku Polaków startujących w COC.

 • Boy profesor

  Może Kranjec już w Sapporo będzie skakał w Pucharze Świata.

 • zibi początkujący

  trener Tajner niech sie zajmnie swoim beznadziejnym synem a nie kopie dolki pod Kutinem

 • anonim
  wantulok i sobczyk na start!

  @ksc
  Tonio jest w trakcie przygotowań do IO w Turynie i nie może być rteraz w najwyższej formie.
  A na poważnie to kiedy te wycieczki się skończą.
  MP miały być podstawą występu w PŚ i PK i co?
  Sobczyk -7m,Wantulok(junior)- 8m itd. siędzą w Kraju a beztalęcia podróżują -

 • anonim

  to wszystko przez Tonia rozpił się cjłopak:P

 • anonim

  Myślałem, że to zdjęcie jakiejś brzydkiej kobiety a to Kranjec

 • anonim

  chyba je w rozpuszczalniku moczył - jakieś cienkie i wyplowiałe.

 • małyszomanka początkujący
  fryzura

  Jakieś dziwne ma włosy Kranjec

 • anonim

  "Brawo" nasze orły! Szczególne brawa dla Tonia. Myślę, że on mógłby już sobie dać spokój ze skokami!

 • anonim
  Topor

  Topor miał pierwszy skok na prawdę dobry. 99,5 metra to tyle samo co skoczył 10-ty Hafele. Gorzej było ze stylem. Liczyłem, że drugi skok będzie lepszy, ale był niestety fatalny. Szkoda.

 • anonim

  To co on Skoczyl w 1 sei na 2 nogi czy sie wyawalil?Bo powinien byc w granicach miejsca 10-12 a byl 19?

 • anonim
  Cieniasy

  Bez komentarza

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).