Trzyosobowa kadra Francuzów na sezon 2005/2006

 • 2005-05-24 13:56
Zaledwie trzech zawodników, będzie liczyła kadra "A" skoczków francuskich w nadchodzącym sezonie 2005/2006. Do etatowych już reprezentantów kraju - Nicolasa Dessuma oraz Emmanuela Chedala dołączył David Lazzaroni.

Głównym trenerem francuskiej drużyny będzie Arnaud Bousset (były trener kadry "B"), a jego asystentem został Christian Remy, który w ubiegły sezonie prowadził kadrę "A".

Decyzję o zakończeniu kariery podjęło dwóch innych francuskich skoczków - Remi Santiago (25 lat) oraz Maxime Remy (21 lat), którzy znani byli głównie z występów w Pucharze Kontynentalnym.

Santiago w ubiegłym sezonie wystąpil w zaledwie kilku zawodach CoC, łącznie gromadząc tylko 7 punktów, a jego najlepszym rezultatem była piąta lokata w PK w Engelbergu (2001) .

Remy po raz ostatni w międzynarodowych zawodach wziął udział w grudniu 2003 roku (Lillehammer), a za swój największy sukces musi uznać piąte miejsce w konkursie CoC w szwajcarskim St. Moritz w 2002 roku.

Tadeusz Mieczyński, źródło: ski-jumping.net
oglądalność: (4167) komentarze: (7)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • Boy profesor

  No a czy są znane powodu zakończenia kariery przez tych dwóch skoczków?

 • anonim

  e no wkońcu Remi byl 17 na MŚ w lotach w 2002 r i byl w stanie uciałac kilka punkcikow Pucharze Świata szkoda że kończy kariere

 • Boy profesor

  Kolejnych dwóch skoczków mniej...

 • anonim
  ja Trener kadry A przeszedl do kadry B , a tak tego łysola lubilem

  szkoda

 • anonim
  :(

  ooo nie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Remi dlaczego ?!?!?!?! :( ;( buuuuu

 • vegx redaktor
  hmmm

  Remi Santiago nie kończy kariery a raczej przygode ze skokami ;)

 • ziom początkujący

  ciezko to nazwac kariera , no ale okej , powodzenia poza skocznia

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).