Zawody o Wielki Puchar Crunchips - program

 • 2005-07-20 11:15

Już w najbliższy weekend (23-24 lipca) na zakopiańskich skoczniach rozegrane zostaną „Międzynarodowe Zawody dzieci o Wielki Puchar Crunchips w skokach narciarskich na igielicie." W konkursach wezmą udział najlepsi polscy skoczkowie młodego pokolenia oraz goście z zagranicy.

W piątek na skoczni K-35 w godzinach od 9:00 do 12:00, odbędzie się trening najmłodszych uczestników zawodów. Natomiast konkurs zaplanowano na godzinę 10:00 w sobotę (23 lipca). Zaraz po zakończeniu rywalizacji zostaną wręczone nagrody najlepszym zawodnikom. Przypomnijmy, że rok temu na skoczni K-35 zwycięzcami byli: Bartosz Gąsienica-Laskowy (rocznik 95 i młodsi), Andrzej Gruszka (rocznik 94) oraz Paweł Rajnoch z Czech (rocznik 93).
Podczas ostatnich zawodów o Puchar Doskonałego Mleka, bezkonkurencyjny okazał się Klimek Murańka, jak będzie podczas tych zawodów przekonamy się wkrótce.

Trening na obiektach K-65 oraz K-85 zaplanowany jest na sobotnie popołudnie (od godziny 15:00 do 17:00). Skoczkowie z roczników 1990-1991 swoją rywalizacje o Puchar rozpoczną w niedzielę o godzinie 10:00, natomiast w południe na skoczni K-85 wystąpią zawodnicy z roczników 1988-1989. Rok temu na skoczni K-65 tryumfował Maciej Kot, a na K-85 najlepszy był Andrzej Zarycki.
W tym roku rywalizacja na skoczni K-85 zapowiada się dość interesująco, ponieważ w konkursie wystartują członkowie kadry C, z Łukaszem Rutkowskim na czele, który wygrał ostatnio zawody o Puchar Doskonałego Mleka.

Program "Międzynarodowych Zawodów dzieci o Wielki Puchar Crunchips w skokach narciarskich na igielicie":

Piątek, 22 lipca
9:00-12:00 wolny trening na skoczni K-35

Sobota, 23 lipca
10:00 konkurs na K-35 (1992 i młodsi)
po zawodach wręczenie nagród najlepszym skoczkom
15:00-17:00 wolny trening na skoczniach K-65 oraz K-85

Niedziela, 24 lipca
10:00 konkurs na K-65
12:00 konkurs na K-85
po zawodach wręczenie nagród najlepszym skoczkom

Wszystkich kibiców skoków, przebywających w tym czasie w Zakopanem zapraszamy pod kompleks skoczni, emocji na pewno nie zabraknie.


Anna Szczepankiewicz, źródło: TZN
oglądalność: (5031) komentarze: (5)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • .... początkujący

  Dajcie wyniki!

 • anonim
  Murańka i Słowiok na start

  @ jony
  A skąd taki pewny jesteś że wygra z Murańką i Słowiokiem .
  Wcale gorsi nie muszą być Zapotoczny,M.Kot,Ziobro i Kukuczka.

 • anonim

  ale maja fajnie. ten kto wygra dostanie pewnie ze 20 paczek crunchips....

 • anonim
  wygrana

  i tak w roczniku 91 wygra Cieślar Mateusz jest [ ... ]

 • anonim
  Murańka i Słowiok na start

  Jestem zdania że na K-85 powinni skakać również roczniki 90,91,92a nawet 93.
  Skoro na treningach skaczą na dużej krokwi a SŁOWIOK I MURAŃKA nie są wcale gorsi od większości juniorów.
  Poza tym w PK na skoczniach k-100 skaczą- 15-latki Rosjanin Karelin i bodaj Bułgar Fortunow.

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).