Odwołano zawody we Frenstacie

 • 2005-09-18 13:06
Z powodu silnych podmuchów wiatru organizatorzy odwołali dzisiejsze zawody we Frenstacie.

Przypomnijmy, że dziś o godzinie 10:30 na skoczni K95 mieli rywalizować juniorzy w konkursie indywidualnym oraz seniorzy w konkursie drużynowym.

Również wczoraj wiatr utrudniał przeprowadzenie konkursu.

Tadeusz Mieczyński, źródło: Informacja własna
oglądalność: (4239) komentarze: (13)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • anonim
  Nie przeszedł kwalifikacji

  @Boy. TAD pisał,że Klimek się niezakwalifikował !!!!!!!! Tad tam był, więc mu wierzę. Przeglądnij komentarze !

 • Boy profesor

  Maciek latał tylko nieznacznie dalej. Poza tym Klimek jest od niego młodszy o 3 lata a skakał prawie tak samo daleko jak on! W seniorach zajął przeciętne 31 miejsce. Klimka tam do startu nie dopuścili, bo jest za młody!

 • anonim

  @Boy. Maciek latał dalej ! A w seniorach był 31. Gdyby nie wiatr i to,że pół godziny wcześniej skakał w drużynówce, to mogło być ciekawie.
  Przez wakacje Maciek wygrał z reprezentantami Czech (a oni osiągali sukcesy w LGP).

 • Boy profesor

  Mario Innauer, zwycięsca ostatnich dwóch konkursów FIS Cup ma 15 lat. U nas nie ma takiego chłopca, który mógłby w tym wieku walczyć o czołowe lokaty w konkursach FIS Cup.
  Klimek Murańka jest młody, ale osiąga bardzo dobre rezultaty! Przecież on pokonuje wszystkich w swojej kategorii wiekowej oraz często wygrywa także w starszej kategorii wiekowej. Zobacz sobie na wyniki konkursu drużynowego we Frenstacie. Zobacz jak skakał w nim Klimek, a jak jego o wiele starsi koledzy... Klimek ich poprostu zdeklasował!

 • anonim
  Talenty czy lekkość "bytu" ?

  @Boy. Zobaczymy co będzie jak podrośnie. Na razie jest mały a narty na pewno ma jak dorośli. Nie obowiązuje go żadne BMI. No więc lata daleko.
  Ja bardziej podziwiam Maćka (ale też nie wiem czy to aż taki talent, czy tylko długość nart pozwala mu zwyciężać nad starszymi).Zobaczymy jak podrośnie i pojedzie na FIS ! To będzie chwila prawdy dla jednego i dla drugiego. Teraz szkoda,że jakieś BMI nie obowiązuje na wszystkich zawodach. Wtedy by było wiadomo, który to talent, a który latające chucherko.

 • Boy profesor

  Nie wiem czyje osiągnięcie z konkursu drużynowego jest lepsze. Ja jednak stawiam, że Klimek Murańka zasługuje na wielkiej pochwały. Przecież chłopak ma 11 lat, a ogrywa wszystkich w swojej kategorii wiekowej oraz prawie wszystkich w starszej kategorii wiekowej!

 • anonim
  Maciek KOT

  No i MACIEK KOT nie wygrał nad młodzieżą z Czech po raz pierwszy !!! Pamiętasz jak wygrał w konkurencji nad 70 uczestnikami ? I pokonał wszystkich startujących w LGP Czechów (z wyjątkiem Jandy-który nie startował)? Było takie zamieszanie,że podano,że wygrał jego brat. Nikomu w głowie się nie mieściło,że ELITĘ pokonał 14-latek !!!
  Mam nadzieję,że sodówa nie uderzy mu teraz do głowy (jak Mateuszowi) i nie spali swojego talentu.
  Powodzenia Maćku.

 • anonim
  Maciek mistrzem !!!

  @Daro. To nie był trening. To były zawody.Punktowane. No i każdy skakał jak tylko mógł najlepiej.
  A słyszałeś jak mistrzowstwo żużla WYLOSOWANO ??? I losowanie wygrał Polak ? To dopiero głupota.

 • Daro początkujący
  Nie zgadzam sie.

  To podobnie, jakby ktos dostal tytul mistrza za to, ze najlepiej skacze w treningach.

 • anonim

  Zgadzam się z wami , tak powinno być .

 • anonim
  @Ushuaia

  Zgadzam się z tobą Maciek powinien zostać mistrzem bo jego wczorajsze skoki były naprawde godne ,,mistrzowskiego tytułu"
  W końcu on ma dopiero 14 lat:)
  A klimek powinien zostać wicemistrzem:D:D
  Szkoda , ze dzis sie zawody nie odbyły:(

 • anonim

  Dziękuję Redakcji,że nie trzymała tej wiadomości w tajemnicy do wieczora.

 • anonim
  Maciek KOT mistrzem !!!

  No to MACIEK KOT powinien otrzymać tytuł mistrza ! Wczoraj skakał najlepiej wśród juniorów i młodzików! A Klimek był drugi .

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).