Grimholm Mistrzem Szwecji

 • 2005-10-14 15:08
Isak Grimholm z klubu IF Friska Viljor został indywidualnym Mistrzem kraju. Na drugim miejscu znalazł się Johan Erikson na trzeci był Alexander Mitz - obaj reprezentujący barwy klubu Holmens IF.

Grimholm oddał skoki na odległość 85,5 oraz 92,5 metrów i z łączną notą 224,5 punktów wyprzedził Eriksona. Drugi w klasyfikacji końcowej - Johan Erikson lądował w obu próbach krócej niż Isak i stracił do niego 6 punktów. Na najniższym stopniu podium stanął Alexander Mitz (85 i 86,5m).

Wyniki Mistrzostw Szwecji
LpZawodnikKlubOdl1Odl2Nota
1Grimholm Isak IF Friska Viljor85,592,5224,5
2Erikson Johan Holmens IF8591,5218,5
3Mitz Alexander Holmens IF8586,5208
4Gashi Besnik Holmens IF 81,586198
5Nordin Jonas IF Friska Viljor 8082188,5
6Balkĺsen Fredrik Holmens IF 7776164
7Eriksson Niklas IF Friska Viljor 7278158,5
8Larsson Josef Sollefteĺ GIF7280,5157,5
9Svensson Pär IF Friska Viljor 6980156,5
10Nordin Carl IF Friska Viljor6267113,5
11Hedlund Tobias Holmens IF 5959,584,5Anna Szczepankiewicz, źródło: Informacja własna
oglądalność: (4752) komentarze: (6)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • jozek_sibek redaktor
  Redaktor. @tad

  Dziękuję za sprostowanie tabeli wyników Letniego Pucharu Kontynentalnego (chodziło o Norwegię i zawodnika tego kraju Terje Hilde.

 • skolim początkujący

  internet pełen jest oszołomów,tylko tu moga odreagowac bo chowaja sie za ekranikami swoich komputerow, Jozek olej kolesia, to jakis prowokator, albo rozkapryszony szczeniak

 • jozek_sibek redaktor
  @Lukasz WRC

  Najwyrażniej widać że TWOJA CZACHA jest do wymiany, skoro wypisujesz takie głupoty!!!!!

 • anonim
  psychol czy co??

  Terje coś mi się wydaje że tobie czacha zbyt dobrze nie funkcjonuje.Nie masz co robić tylko jakieś błędy szukać.Przez takich głupich ludzi jak ty w polsce jest tak jak jest!!!!

 • Boy profesor
  @jozek_sibek

  Widzę, że świetnie wykrywasz każdy błąd popełniony przez redakcję w dziale "zawody". Brawa dla ciebie!

 • jozek_sibek redaktor
  TERJE HILDE i NORWEGIA

  Przegłądajac klasyfikację letniego Pucharu Kontynentalnego w dziale ,,zawody " odkryłem 2 błędy. Chodzi mianowicie o zawodnika Terje Hilde i Norwegię. Zawodnik Norwegi startował latem 2 razy w P.K w Lillehammer (Norwegia 20 i 21 sierpnia). Błąd został popełniony w 1 dniu. Hilde w konkursie zajął 21 miejsce wspólnie z rodakiem Lobbenem i powinien zdobyć 10 punktów. U was w tabeli został umieszczony na 22 pozycji ( 21 Lobben ma tyle samo punktów) i przypisano mu 9 punktów. W następnym dniu zajął 17 miejsce i zdoył 14 punktów. Razem ma ich 24 i powinien być sklasyfikowany na 72 miejscu wspólnie z Bogatajem ze Słoweni. W tej chwili jest na 73 miejscu z 23 punktami. Drugi błąd wynika z pierwszego, jak przyznano Hildemu punkt mniej to i Norwegi również o 1 mniej. Norwegia ma mieć 1269 punktów a nie 1268 jak jest teraz. Bardzo proszę redakcję o sprostowanie. Pozdrawiam.

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).