Adam Małysz wreszcie wznawia trening

 • 2002-09-25 14:20
Adam Małysz
Najlepszy polski skoczek- Adam Małysz wreszcie, po niemal miesięcznej przerwie, wznowi trenigni. Jednak występ Małysza w nadchodzących Mistrzostwach Polski jest bardzo wątpliwy. Ostatecznie o wszystkim zadecyduje Adam Małysz wraz z Apoloniuszem Tajnerem.

Kontuzjowane kolano skoczka jest już zdrowe, jednak jeszcze do dziś Adam Małysz będzie poddawany zabiegom rehabilitacyjnym. Jutro natomiast dołączy do reszty kadrowiczów, którzy już od wtorku przebywają na zgrupowaniu w Zakopanem.

Według Stanisława Ptaka występ Małysza w Mistrzostwach Polski nie jest wskazany. Po tak długiej przerwie w treningach zbyt mocne obciążenie kolana mogłoby spowodować nawrót kontuzji.

Czy jednak nasz czołowy skoczek wystąpi w MP dowiemy się ostatecznie już na dniach.

na podstawie "Onet"


/tad/, źródło: Informacja własna
oglądalność: (5167) komentarze: (5)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • anonim
  Małysz

  Najważniejsze było, żeby wyleczył spokojnie tę kontuzję, nie było sensu się śpieszyć. Mistrzostwa Polski, to mało ważna impreza. I dobrze, że nie wystartował.

 • anonim
  yyyyyy

  Adas napewno wystapi w mp!!!Musi wystapic bo bez niego poziom skokow bedzie lekko mowiac zalosny...

 • Aga początkujący
  supcioadam

  Nasz orzełek jest wspaniały delikatnie mówiąc hehe .Niech zwycięży po raz 3 trzymam kciuki !Ale Svenowi i Martinowi też życzę wszystkiego najlepszego w przyszłym sezonie .

 • anonim
  oby juz bylo dobrze

  Tak Adaś! Oby teraz, i juz zawsze bylo ok z twym zdrowiem!

 • anonim
  oki

  będzie oki!

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).