Adam wraca na skocznie?

 • 2002-10-04 12:34
Adam Małysz
Prawdopodobnie już dziś najlepszy polski skoczek- Adam Małysz stanie na skoczni po długiej przerwie, spowodowanej kontuzją.
Jak wszyscy pamiętamy, Małysz po raz pierwszy poczuł ból w kolanie przed zawodami w Lahti (6-7 wrzesień).

Dopiero w zeszłym tygodniu Małysz znów wrócił do lekkich treningów- biegał oraz jeździł na rowerze.
"Po rozmowie z trenerem Apoloniuszem Tajnerem ustaliliśmy, że Małysz jest już gotowy, by wrócić na skocznię. Spotkamy się dziś wszyscy w Zakopanem na konsultacji. Po niej Małysz najprawdopodobniej uda się na skocznię” – powiedział lekarz polskiej kadry skoczków dr Stanisław Ptak.

Miejmy nadzieję, iż to naprawde jest już koniec kłopotów polskiego skoczka i że już w pierwszych zawodach Pucharu Świata znów pokaże wielką formę.

na podstawie "onet"


/tad/, źródło: Informacja własna
oglądalność: (4950) komentarze: (5)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • anonim
  Małysz

  Dosyć szybko wznowił trningi. I co najważniejsze od początku sezonu był w formie.
  Niemcy już nie byli tacy mocni. Czyżby kontuzje spowodował słabszą formę, a potem co do formy ścigali rywali i polegli.

 • anonim
  nudne to...

  Czemu wszystkie newsy zzynacie slowo w slowo ze sport.onet.pl to juz nudne...

 • tad redaktor
  a cos nie tak?

  A czy fakt, z jakiego źródła pochodzi dany news od razu determinuje jego stopień ciekawości? Co Ci sie nie podoba w tym newsie? A jakbym napisał ze z Życia to już ciekawiej? Nie bardzo rozumiem krytykę...

 • anonim
  nudne to 2

  chodzi mi oto ze nie ciekawe jest wchodzenia na sport.onet.pl i kopiowanie doslownie calego newsa i dodanie ostatniego zdania o siebie...

 • tad redaktor
  do anonima

  Po pierwsze nie bardzo obchodzi mnie krytyka kogoś kto nawet wstydzi sie podać imienia. Po drugie idea strony o skokach narciarskich jest taka, aby gromadzic tu wszelkie informacje dotyczące swiata skoków. Nie kazdy ma czas szukac po roznych stronach, portalach. Poza tym wskaż mi stronę która czyni inaczej (Onet zżyna z gazet). Zresztą od czasu do czasu mamy rowniez wlasne newsy których ilosc bedzie rosnąć w miare zblizania sie sezonu.
  To tyle nie wroce do tematu juz jesli nie bede wiedzial chociaz z kim dyskutuje.

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).