Trening i kwalifikacje przeniesione na sobotę

 • 2005-12-09 15:29
Niestety, pomimo początkowych optymistycznych prognoz nie udało się przeprowadzić dziś ani jednej serii treningowej na skoczni "Certak" w Harrachovie. Treningi i kwalifikacje zostały przeniesione na sobotę.

O godzinie 10:00 ma rozpocząć się jedna seria treningowa, a tuż po niej kwalifikacje do sobotniego konkursu, który powinien odbyć się zgodnie z planem, o 13:45.

Program zawodów:

10 grudzień, sobota
10:00 - oficjalny trening (1 seria)
11:00 - kwalifikacje
13:45 - pierwsza seria konkursowa

11 grudzień, niedziela
10:00 - kwalifikacje
11:30 - pierwsza seria konkursowaTadeusz Mieczyński, źródło: Informacja własna
oglądalność: (6148) komentarze: (30)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • Anonim początkujący
  @roni

  Łajzą to ty jesteś pisząc taki głupi komentarz!

 • manxz bywalec
  @Barnaba

  Aleś brachu walnął z tą przepukliną! ^_^ Taki całkiem poważny tekst, a tu nagle coś takiego! Uśmiałem się do ROZPUKU! :-)

  A co do jozka to całkowicie się zgadzam.
  @jozek! - też już mnie zaczyna to "pastowanie" wnerwiać.
  Z drugiej jednak strony ktoś ci odpowiada, więc coś w tym może jest... Ale nie musisz wklepywać za każdym razem wszystkiego!
  Może wystarczy jakiś skrót. Albo link ;)

 • anonim
  Pogoda

  Harra podaje.
  Maksymalne temperatury -3/1
  Wiatr zachodni lub północno zachodni 3-7 m/s. Będzie 'ciekawie "...

 • anonim
  bo w szklarskiej...

  Bo w Szklarskiej ma byc wiatr: 9 km/h
  Temperatura do +1 ibrak opadów.
  Ale to jest północna strona gór.
  Od południowej będzie pewnie odrobinę cieplej i wogle inaczej może byc, chmury np. moga stac u Czechów i snieg albo i deszcz tez mozliwy.

 • anonim

  REDAKCJO !!!
  GDZIE JESTEŚCIE , USUŃCIE TE CHAMSKIE KOMENTARZE!!!
  Ja rozumiem , ze trzeba sobie robić przerwy , ale popatrzcie co tu wypisują!!

 • anonim
  @jozef_sibik

  male korekty:
  Kuettel ma 209p
  Mateja 43 miejsce

 • anonim

  Ale numery a tą telewizją
  w telexpresie o 17.oo , Maciej Orloś , powiedzial , że jutro do konkursu zakwalifikowalo się aż 5 polaków :))
  normalnie zdębialam :)))
  zaczęlam się zatanawiać , kiedy byly te kwalifikacje ,
  uszom swoim niedowieżalam , :)
  czyżbym cos przegapila ??
  Jak zwykle jak jedynka cos palnie , to można się zakrztusić , z wrażenia :))
  A już myslalam , ze to prawda.

 • anonim
  a jutro?

  czy ktoś wie jaką pogodę przewidują na jutro?

 • anonim

  @Barnaba. Popieram .Może jakąś blokadę nałożyć ?
  @Apolinary. Dobra rada, ale trenerzy na pewno nie skorzystają. Niestety.

 • Barnaba początkujący

  @ Juzek_sibek,
  Józek, nie daruję Ci....tej próżności, a może tylko zwyczajnego lenistwa.Jeśli nie masz o czym pisać, a sądzę:masz predyspozycje do formułowania interesujących wypowiedzi, to czytaj co piszą inni, nie tylko na tej stronie.Takie wklepywanie tych samych postów nie wystawia dobrego świadectwa, co prawda podnosi statystykę aktywności czytelniczej, ale stosowane na siłę może doprowadzić na przykład do przepukliny. Sezon skoków narciarskich co tylko się zaczął, jak zatem można dotrwać do jego zakończenia?

  REDAKCJA,
  Nie jestem za cenzurą, ale ingerencja w nieobyczajne wybryki, niektórych forumowiczów jest konieczna.Nie wymieniam tych nicków, ,gdyż ich potępienie mogłoby przysporzyć im głupiej, jak wyrażona tam treść satysfakcji.
  @ Skorpion, @ Kibic skoków , uznanie za reakcję!
  Braci Forumowa. Chamstwu powiedzmy NIE!!! i raz jescze NIE i NIE!!!

 • anonim
  Żyła+Urbański

  @ Siebeck
  Ja bym jeszcze dalej poszedł w niedzielę w Harachowie zamiast Krystiana i Wojtka (prawdopodobnie w sobotę nie wejdą do 50-tki) powinni skakać Żyła i Urbański.
  A za tydzień po tygodniowym treningu na "Certaku" razem ze Stochem i Śliżem wystąpić w PK.
  Są teoretyczne szanse w PK nawet na zwiększenie limitu do 7 miejsc.

 • jozek_sibek redaktor
  Kolejny problem.

  Które zawody wreszcie rozpoczną się bez problemów??????

 • anonim
  -

  kapitalne to zdjęcie skoczni!

  @dupek
  zaraz usuną ten komentarz

 • jozek_sibek redaktor
  Najlepsi w kwalifikacjach

  1.Małysz 300
  2.Kuettel 189
  3.Kofler 174
  4.Uhrmann125

  5.Ahonen 120
  6.Morgenstern113
  7.loitzl 107
  8.Schmitt 106
  9.Romoeren104
  10.Widhoelzl102
  11.Janda 96
  Bystoel 96
  40.Bachleda 12
  42.Mateja 11
  51.Stoch 1

 • Andy początkujący
  @mmm_kraków

  Czesi nie mają więcej 120-tek. Tylko Harrachov i Liberec....

 • jozek_sibek redaktor
  Moje propozycje.

  Dotychczas najsłabsi w PŚ byli:Długopolski i Mateja, i oni powinni być zmienieni przez Śliża i Skupnia, i powinni startować w Harrachovie. Nastepnie Stoch i Śliż powinni zostać w Harrachovie(dołączyć do nich Urbański i Żyła), i walczyć w PK o wejście do 50 rankinguCRL. Gdyby Stochowi,Sliżowi i Urbańskiemu udała sie ta sztuka,to w PK mogło by startować aż 6 Polaków(3 miejsca mamy pewne na cały sezon, wywalczyli je:Bachleda,Skupień i Hula). Do składu po odpoczynku powinni wrucić Mateja i Długopolski i wystartować w PŚ w Engelbergu. Może zdobyli by jakies punkty,zeby nie wypać z 55 rankingu WRL. Kuttin wycofał Bachledę a nie Mateję,ale i tak resztę planu można wykonać

 • anonim
  Tego z tą opaską jak mu tam..

  ..Walter Hofer czy jakoś tak juz dawno powinni wywalić zawsze sa jakieś kłopoty - a to wiatr, a to śnieg , deszcz nic nie umie przewidzieć...

 • kolesio bywalec
  @mmm_krakow

  Czesi nie mają dobrze położonych K120 - same wygwizdowia - szt. 2. Podobno Wisła Malinka jest świetnie pod tym względem zlokalizowana.

 • jozek_sibek redaktor
  Składy

  PŚ Harrachov 10-11 grudzień
  1.Małysz
  2.Stoch
  3Bachleda
  4Sliż
  5Skupień

  PŚ Engelberg 17-18 grudzień
  1Małysz
  2.Bachleda
  3Skupień
  4Mateja
  5.Długopolski

  PK Harrachov 17-18 grudzień
  1Stoch
  2Sliż
  3Urbański
  4Żyła

 • anonim

  Bardzo niedobrze...

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).