Vasja Bajc: "Na wyniki musimy poczekać do jutra"

 • 2005-12-09 19:06

Skoczkowie oraz organizatorzy nie mieli dzisiaj szczęścia do pogody. Obie sesje treningowe oraz kwalifikacje zostały odwołane z powodu silnych podmuchów wiatru. Czescy skoczkowie, którzy są gospodarzami na skoczni w Harrachovie, spotkali się z dziennikarzami na konferencji prasowej.

Skoczkowie chętnie odpowiadali na pytania dotyczące ich nastrojów przed jutrzejszymi zmaganiami, a także o ostatnich treningach w Harrachovie.

Antonin Hajek, który dobrze radził sobie w dzisiejszych niedokończonych treningach (skok na 145m), opowiadał o skoczni w Harrachovie: "Jestem tutaj u siebie w domu. Znam tę skocznię bardzo dobrze. W lecie dokonano na niej kilku zmian, dzięki czemu jej profil pozwala na jeszcze dalsze skoki".

Jan Matura opowiadał o swoich oczekiwaniach na jutrzejszy dzień: "Znam obiekt w Harrachovie dobrze. Mam nadzieję, że jutro uzyskam tutaj dobry wynik. Dobrze się czuję na tej skoczni".

Jakub Janda, który był w centrum zainteresowania dziennikarzy zgromadzonych w centrum prasowym, opowiedział między innymi o swoich przygotowaniach do dzisiejszego konkursu oraz o sytuacji panującej na skoczni: "Dzisiaj mieliśmy trudną sytuację. Najpierw odbylismy trening w hali, potem wyjazd na skocznię, następnie powrót do hotelu i ponowny wyjazd na trening z nadzieją, że pogoda nie przeszkodzi nam w oddawaniu skoków. Było to trochę męczące, ale przyzwyczaiłem się już do takiej sytuacji".

Natomiast Vasja Bajc nie chciał odpowiedzieć na pytanie o lokatę Jakuba Jandy w jutrzejszym konkursie: "Nie chcę odpowiadać na pytanie którą pozycję jest w stanie zająć Janda. Na wyniki musimy poczekać do jutra" - podsumował krótko szkoleniowiec czeskiej drużyny.


E.Pyra&A.Bochenek&D.Pietrzak, źródło: Informacja własna
oglądalność: (5316) komentarze: (5)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • anonim
  Pogoda

  jak tam pogoda w Harrachovie? Da sie skakac czy nie bardzo? Wiatr ucichl?

 • anonim

  @I, @Ravi. Ostatnio na MCZ było już chyba z 1000 kibiców (lub więcej). Powoli się budzą, razem z sukcesami Jandy. U nas też na MP nie było więcej, a na CoC , szkoda gadać.
  My chodzimy tylko "na Małysza" a nie na skoki.Strach pomyśleć, co to będzie jak Adam skakać przestanie ...

 • anonim

  żeby nie kobole z polski to wątpie rzeby chociaż kilka osób sie w tym harachowie znalazło:)

 • anonim
  Re:Zróbcie to znowu!

  @Ravi
  Nie przesadzaj w Kuusamo bylo sporo kibicow,a jutro na Ćertaku też nie powinno byc tak zle jesli chodzi o kibicow gospodarzy ;)

 • Ravi początkujący
  Zróbcie to znowu!

  Tak naprawdę to konferencja prasowa należy się kbicom z Polski, bo to dzięki nim jutrzejszy konkurs nie będzie, dzięki Bogu zresztą, przypominał konkursów z Sapporo, Val di Fiemme, czy Kuusamo.

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).