Bez Hannawalda w Trondheim

 • 2002-12-05 17:25
Ekipa niemiecka odbyła trening na skoczni w Lillehammer. Po kiepskim występie Svena Hannawalda w Kuusamo trener Hess rozważał mozliwość niewystawienia zawodnika w natępnym konkursie. Po dziesiejszym treningu zdecydował: Hannawald nie wystartuje w Trondheim.

W następnym konkursie zobaczymy siedmiu Niemców, na miejsce Hananwalda trener Hess nie powołał nikogo. Przy nieobecności Martina Schmitta i Svena Hannawalda liderem drużyny wydaje się być Michael Uhrmann, zajmujący po zawodach w Kuusamo 6ta pozycje w klasyfikacji generalnej PŚ.

ogryznieta, źródło: Informacja własna
oglądalność: (5272) komentarze: (12)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • anonim
  Sven

  Szkoda,że go nie będzie,ale może to lepiej,że w spokoju będzie dalej trenował z Martinem;)

 • anonim
  Hannawald

  Moim zdaniem trener Hess bardzo dobrze zrobił, odwołując Hannawalda. Jeszcze by popadł w kompleksy i co by było? A tak może sobie w spokoju potrenować.

 • anonim
  dobrze

  Niech sobie w spokoju potrenuje i ustabilizuje formę. :)

 • anonim
  Sven

  Ja bym tak z cynicznym usmieszkiem Niemców nie traktował. W zeszłym sezonie też na początku nie zachwycali, a potem Hannawald w niesamowitym stylu wygrał Turniej Czterech Skoczni. Więc spokojnie Panowie, to dopiero początek sezonu, a Niemców nie można tak szybko zlekceważyć.

 • Qba początkujący
  sven

  Biedaczek.

 • Aga początkujący
  Niemcy

  To conajmniej nie na miejscu tak się cieszyć z czyjegoś niepowodzenia . Ciekawe , jak by to było , jakby , odpukać , Adaś tak skakał , jak Hanni teraz . Ja trzymam kciuki i życzę wszystkiego najlepszego Hanniemu i Martinowi .

 • anonim
  zymek

  zymek,ty naucz się porządnie pisać!!!Ile ty masz lat?!7?!

 • anonim
  niemcy

  hani i inni niemcy są najlepsi a nie jakiś małysz

 • anonim
  kocham Martina Schmitta

  Czekam na Martina bo bez niego zawody są do kitu!!!!!!!!

 • Misia początkujący
  Wracaj do nas Martin

  I jeszcze jedno martwcie sie o naszych skoczków, a niemieckich zostawcie w spokoju oni jeszcze pokazą co potrafią!!!!

 • anonim
  Niemcy

  Nie mogę zapomnieć kpiącego śmiechu Svena po jednym ze słabszych skoków Adama(kamerzysta zdążył to uchwycić)na Turnieju Czterech Skoczni i audycji w niemieckim RTL-u,kiedy Hannawald był już zwycięzcą,gdy padło nazwisko Małysza rozległ się rechot obecnych w studio zawodników niemieckich.Nie mogę się przekonać do Hannawalda i mógłby już nie wrócić do formy

 • anonim
  Sven is cool

  on jest naprawden cool

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).