Berni Schoedler "zaobrączkowany"

 • 2006-07-24 09:42
W ubiegłą sobotę, przy pięknej, letniej pogodzie, trener kadry szwajcarskiej, Berni Schoedler, poślubił swoją długoletnią przyjaciółkę, Kathleen Loeschner.

Ślub miał miejsce w przepięknej sali klasztoru Altzella, w pobliżu Freiberga, w Saksonii, skąd pochodzi panna młoda. Wesele odbyło się natomiast w hotelu Paparazzi w Hilbersdorf.

Wśród zaproszonych gości byli między innymi podopieczni Berniego: Simon Ammann i Andreas Kuettel oraz włoski trener Gianfranco Oballa.

Młodej parze życzymy wszystkiego najlepszego!

Barbara Niewiadomska, źródło: skispringen.ch
oglądalność: (6460) komentarze: (11)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • Boy profesor

  Ciekawe dlaczego nie zaproszono Moellingera? ;P

 • MorgiFanka bywalec

  eee nie no zyczyć im tylko wszystkiego najjjj =0

 • anonim

  Gratuluje! Fajna tradycja WESELE urządziło się w hotelu.

 • martulka początkujący
  :)

  grtulacje dla młodej pary:):):) juz byl najwyzszy czas:):):):) zycze im gromatki, zdrowych dzieci:):):]wszytskiego naj.... Berni:*

 • Ana początkujący

  Gratuluję!!!!

 • owca początkujący

  No, no ten się ożenił, Nikunen się zaręczył, Hanni będzie miał dziecko...

 • anonim

  No to wielbicielki straciły nadzieję ;)
  Wszystkiego Najlepszego Berni !

 • anonim
  :o)

  Wszystkiego naj z okazji ślubu dla Młodej Pary!!!Teraz w świecie skoków same śluby,niedługo również Tommi Nikunen zostanie zaobrączkowany.

 • anonim
  :)

  Wszystkiego Najlepszego Na Nowej Drodze Życia!!!!

 • Re_natka początkujący

  Życzę szczęśćia na nowej drodze życia:) Cieszę się,że jego podopieczni przyjaźnią się z nim. A ich trener potraktował ich jak kumpli, zapraszając ich. Suuuper :)

 • Daga początkujący
  _

  No to gratulacje! :P Tylko dobrze że Simi i Andi byli tylko gośćmi... :P

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).