Nykaenen odzyskał przytomność

 • 2006-07-25 16:41
Poprawił się stan zdrowia Mattiego Nykaenena. Były fiński skoczek narciarski odzyskał świadomość. Matti przyznał, że czuje się lepiej, ale przez cały czas przebywa w szpitalu uniwersyteckim w Tampere, gdzie zostanie poddany badaniom.

43-letni Nykaenen trafił tam w ciężkim stanie, na szczęście okazuje się, że kryzys już minął.


Życzymy mu szybkiego powrotu do zdrowia. Miejmy nadzieję, że słynny skoczek narciarski po takiej nauczce opamięta się i nie dopuści do tego, aby zniszczył go alkohol.

Alicja Bochenek, źródło: Iltasanomat.fi
oglądalność: (6723) komentarze: (7)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • Daro początkujący
  Matti

  Sciagnalem wczoraj film o Nykaenenie. Jest po finsku, ale na szczescie sa angielskie napisy. Niestety nie mam czasu, zeby go obejrzec. Wracam w poniedzialek z urlopu(wyjezdzam dzis), wiec gdyby ktos bardzo chcial, moge poslac np. przez ICQ...ma ok. 700MB, to Xvid 560x240, 25fps, jakosc bardzo dobra.

 • anonim

  A ja jestem pewien, że Nykanen miałby to kompletnie w d... Myślisz, że jemu zależy na tym czy będzie żył dwa lata więcej czy mniej? Ja wątpię.. i słusznie

 • Boy profesor

  Jestem przekonany, że gdyby dowiedział się jakie plotki na temat jego osoby krążyły wczoraj w internecie to znowu straciłby przytomność...

 • Emu początkujący

  Ja się obawiam, że jego nic już nie zdoła nauczyć... Patrz jego przejścia z wymiarem sprawiedliwości.

 • anonim

  kretynowi, który wczoraj wpisał Jego datę śmierci w wikipedii życzę dużo zdrowia, bo rozumku Bozia najwyraźniej poskąpiła

 • anonim

  Mam nadzieje , że wszystko dla niego skończy się dobrze ,
  przykre tylko jest to , ze wczoraj ktos sobie zrobił bardzo nie smaczny żart z niego .

  Tak nie można postepować.

 • anonim

  eXtra odzyskał przytomność życze szypkiego powrotu do zdrowia!!!!!!!!!!!

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).